Zamknij

Mistrz olimpijski przyjechał do Kruszwicy. Adrian Zieliński odwiedził nasze miasto [FOTO]

08:55, 11.04.2019 | IŚ
REKLAMA
Skomentuj

Adrian Zieliński – mistrz olimpijski z Londynu,  świata i Europy w podnoszeniu ciężarów odwiedził nasze miasto na zaproszenie  Klubu Olimpijczyka, gdzie spotkał się z wychowankami Ośrodka Wychowawczego.

Po krótkim wstępie nastąpiła seria pytań skierowanych do sportowca, który w szczery i humorystyczny sposób odpowiadał na liczne pytania dotyczące kariery jak i życia osobistego. W drugiej, praktycznej części wizyty mistrz pokazał wychowankom na czym polega rwanie i podrzut, one zaś też miały możliwość próby pod okiem sportowca, a było przy tym sporo śmiechu, szczególnie podczas prób opiekunów.

Atrakcją wizyty był złoty medal olimpijski, który każdy słuchacz mógł go dotknąć, dokładnie obejrzeć i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Na zakończenie gość przedstawił plany na najbliższa przyszłość i powrót na pomosty ciężarowe po 4-letnim zawieszeniu. Plany sięgają igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku i udowodnienie działaczom, że stać go jeszcze na wielkie wyniki.

Burzą braw i pięknym upominkiem pożegnano mistrza sztangi z Mroczy, nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowej sesji zdjęciowej.

(IŚ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MaxMax

3 3

Mistrz zdyskwalifikowany za doping.
12:18, 11.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone