Zamknij
REKLAMA

Jan Kozłowski z wyjątkowym wyróżnieniem. Działacz został honorowym członkiem Klubu Piłkarskiego

01:37, 06.10.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA


Wieloletni działacz, były piłkarz oraz od lat kierownik I drużyny otrzymał dziś oficjalnie tytuł honorowego członka Klubu Piłkarskiego "Gopło" Kruszwica. 

Wręczenie pamiątkowego dyplomu, statuetki, kwiatów oraz klubowego proporczyka odbyło się przed meczem "Gopła" z Kujawianką Strzelno. Wniosek prezesa o przyznanie honorowego członkostwa poparło prezydium zarządu.

Jan Kozłowski to wieloletni działacz Klubu Piłkarskiego "Gopło" Kruszwica. W młodości był zawodnikiem biało-niebieskich. Później udzielał się jako członek zarządu oraz kierownik pierwszej drużyny, którym jest do dziś.

- Honorowy członek to osoba wyróżniająca się swoją działalnością, oddaniem oraz przywiązaniem do klubu. Pan Jan towarzyszy klubowi od kilkudziesięciu lat. W "Gople" Kruszwica był piłkarzem, członkiem zarządu oraz jest obecnie od wielu lat kierownikiem pierwszej drużyny. To jedna z nielicznych osób, która od lat działa na rzecz naszego klubu społecznie, całym sercem oddając się jego sprawom.  Wiemy, że na Pana Jana możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy -  mówił w czasie wręczenie tytułu, spiker klubu Kacper Witoń.

Uroczystego wręczenia honorowego członkostwa dokonali członkowie prezydium, prezes klubu Przemysław Bohonos, wiceprezes ds. finansowych Filip Siarkowski oraz wiceprezes ds. organizacyjnych Mariusz Burdziński.

Jan Kozłowski to trzecia osoba wyróżniona honorowym członkostwem klubu w tym roku. W marcu tytuł ten otrzymali Jerzy Uklejewski oraz Zenon Madaj.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

sąsiadsąsiad

1 0

Brawo Janek. Nie jestem pewien , ale chyba najdłuższy stażem ciągle aktywny członek klubu. Janek to chyba rocznik 61, a więc około 45 lat w Gople. Po prostu LEGENDA 19:51, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz