Kurs obejmował 60 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych. Wychowanki pracowały na laptopach - obsługa programu do fakturowania, kasach fiskalnych oraz terminalach.
Celem kursu było uzyskanie przez uczestników wiedzy, umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonania pracy na stanowisku sprzedawcy z obsługą kas fiskalnych oraz komputera i przygotowanie do egzaminu na uzyskanie certyfikatu.
W dniu 5 czerwca podopieczne zakończyły kurs z wynikiem pozytywnym. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi i gratulujemy naszym podopiecznym sukcesu.
[POGODA]1591699525858[/POGODA]
[ZT]12245[/ZT]
[ZT]11249[/ZT]
Cukrownia Kruszwica planuje budowę silosu i stacji segr
A czy to już się nie buduje? Codziennie beton jest i palownica dziala.
Sasiad
22:58, 2025-07-03
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
ale że co ?
Pies
22:27, 2025-07-03
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Niby jak mam zbierać kupy ? One śmierdzą i nie wszystkie da się wziąć do ręki. Co w przypadku kiedy pies ma biegunkę, jak mam to zebrać, z gęstej trawy bo z chodnika to można zetrzeć ściereczką. Jeżeli wymagacie coś od właścicieli psów to należy sporządzić instrukcję, aby każdy wiedział jak ma właściwie postępować.
Krzysiu
12:02, 2025-07-03
Rożniaty: Próba zawrócenia ciężarówki sparaliżowała ruc
Tytuł dzbana roku otrzymuje kierowca tegoż zestawu.
Juror
22:28, 2025-07-02