[FOTORELACJA]2557[/FOTORELACJA]
[ZT]20474[/ZT]
[ZT]20123[/ZT]
W Kruszwicy powstaje nowy silos. Mamy zdjęcia z placu b
Kolejne gówno które udekoruje "Legendarna stolica Polski "
Nikt
21:36, 2025-09-03
Kiedy zmiana czasu na zimowy? W tym roku szybciej
Cofanie czasu jest niedobre, bo jak widać ostatnimi laty pisiory cofnęły czas, ale nie o godzinę ale co najmniej do zacofanego i bogobojnego średniowiecza.
Rudy POczwar
06:56, 2025-09-03
Skarga na Tomasza Frejliszka odrzucona. Radny skierował
Dziękuję Panie Frejliszek za pracę na rzecz mieszkańców. Takich Radnych potrzebuje gmina. A na Szpolorowskiego już nigdy nie zagłosuję. Zresztą nie tylko ja.
Naga prawda 2
23:05, 2025-09-02
Skarga na Tomasza Frejliszka odrzucona. Radny skierował
Szpololorek, to zawsze wpadnie w jakąś kabałę, a to obyczajową,a to etyczną itp. Tomek zaś jest bykiem nie do zajechania w swoim uporze,choćbyś go motrym rozjechał na boisku piłkarskim ,to i tak nie zmieni swoich zapatrywań politycznych i decyzji na murawie piłkarskiego stadionu. Tomek jest jedyną i ostatnią nadzieją białych i zwykłych mieszkańców na te malchojki naszych deputowanych do kruszwickiego bundestagu.
Naga prawda
19:16, 2025-09-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz