Zamknij

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kruszwicy „AKCJA LATO”  trwa!

09:23, 11.07.2022 | .

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Dziewcząt w Kruszwicy wakacje upływają podopiecznym twórczo i aktywnie. Nie ma nudy, za to wiele okazji do wyrażenia swoich emocji i złapania wytchnienia w kontakcie z przyrodą. 

Mimo upałów dziewczęta ochoczo dbają o zdrowie i dobrą formę podczas zajęć sportowych z aerobiku. Dużo dobrej zabawy gwarantują wychowankom także zajęcia plastyczne, gdzie odprężają się i odstresowują malując np. „Ulubione postacie z bajek”.

Natomiast najlepszym sposobem na udany wypoczynek dla naszych dziewcząt jest podziwianie piękna przyrody i bezpośredni kontakt ze zwierzętami. Takie ukojenie podopieczne znalazły na Wyspie Perperuny, uroczym zakątku nad Gopłem, gdzie cisza i spokój w towarzystwie alpak, osiołków a nawet patyczaków i innych czworonogów jest bezcenna! I o to chodzi.

Łączymy przyjemne z pożytecznym a efekty są natychmiastowe. Podopieczne zadowolone i radosne a zwierzaki wytulone i nakarmione, aż miło popatrzeć. 

Serdecznie dziękujemy Pani Darii Wyrostkiewicz za ciepłe przyjęcie, niezapomniane wrażenia i super atrakcje.  Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski. 

tekst i zdjęcia: MOW Kruszwica

[FOTORELACJA]2605[/FOTORELACJA]

[ZT]20773[/ZT]

[ZT]20764[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%