Zamknij

Ocenili zdjęcia ukazujące piękno przyrody powiatu. Nie zabrakło prac z Kruszwicy

18.03, 26.09.2022 źródło Powiat Inowrocławski Aktualizacja: 18.05, 26.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

Ponad 80 zdjęć oceniało jury w rozstrzygniętym dziś, a organizowanym przez Powiat Inowrocławski konkursie fotograficznym „Przyroda Powiatu Inowrocławskiego”. Patronowała mu Starosta Wiesława Pawłowska, która osobiście uhonorowała autorów najlepszych zdjęć.

- Cieszę się, że tak wiele osób wzięło udział w naszym konkursie. Powiat Inowrocławski jest piękny i to doskonale widać na tych zdjęciach – powiedziała Starosta Wiesława Pawłowska podczas uroczystości wręczenia nagród.

Ocenie podlegały 84 zdjęcia nadesłane przez 28 osób – mieszkańców m.in. Gniewkowa, Jaksic, Kruszwicy, Pakości, Strzelna i Inowrocławia. Najmłodszy uczestnik miał 11, a najstarszy 67 lat.

[FOTORELACJA]2700[/FOTORELACJA]

Celem konkursu, realizowanego w ramach kampanii Aktywny Powiat Inowrocławski, było promowanie walorów przyrodniczych i rekreacyjnych Powiatu Inowrocławskiego.

Oto wyniki: 1. miejsce Grzegorz Ambroziak za zdjęcie „Duże jezioro Pakoskie na tle chmur”, 2. miejsce – Michał Kutzner za zdjęcie „Nawłoć”, 3. miejsce Sławomir Pietrzykowski za zdjęcie „Pisklęta łyski”. Wyróżnieni zostali: Magdalena Pindel za zdjęcie „Przebiśniegi w Kobylnikach”, Mateusz Hetmann za zdjęcie „Jesień na horyzoncie” i Żaneta Kowalska za zdjęcie „Wędkarze na jeziorze Tryszczyńskim”.

[ZT]21533[/ZT]

[ZT]21511[/ZT]

[ZT]21523[/ZT]

(źródło Powiat Inowrocławski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%