Wczoraj odbyły się ll Mistrzostwa Polski Miotacza Oszczepów, które miały miejsce w malowniczej Zagrodzie Pod Lipami w Zglenicach-Budach. Organizatorem tego wydarzenia był Wojciech Karwacki, który zadbał o wysoki poziom zawodów. Atmosfera była bardzo przyjemna, a także sprzyjająca rywalizacji. Dodatkowo, uczestnicy mieli okazję skosztować wyśmienitego jedzenia, które było serwowane na miejscu.
W tych mistrzostwach z Kruszwicy pochodzili zawodnicy, którzy godnie reprezentowali swoje miasto. Tytuł Mistrza Polski zdobył Tomasz Budkiewicz, który zaprezentował imponujące umiejętności w miotaniu oszczepem. Jego sukces jest dowodem na wyjątkowe zdolności i talent w tej dyscyplinie.
[FOTORELACJA]3009[/FOTORELACJA]
W kategorii kobiet najlepszy wynik osiągnęła Ewelina Ciesielska. Jej osiągnięcie potwierdza, że w polskim miotaniu oszczepem mamy również utalentowane zawodniczki, które są w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Ciesielska zasłużenie zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki tych mistrzostw.
Warto również wspomnieć o udziale innych zawodników z Kruszwicy, takich jak Małgorzata Budkiewicz i Paweł Wawrzyniak, którzy również brali udział w zmaganiach. Pomimo że nie zdobyli najwyższych miejsc na podium, wykazali dużo determinacji i zaangażowania w swoje występy. Ich obecność na mistrzostwach wpłynęła pozytywnie na atmosferę imprezy i została doceniona przez publiczność.
[ALERT]1685274697351[/ALERT]
[ZT]24041[/ZT]
[ZT]24039[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Na stadionie przy Poznańskiej w Kruszwicy rozpoczął się
Brawo Gopło, brawo organizatorzy , super pomysł na 100 lecie
Makato
02:28, 2025-06-08
Na stadionie przy Poznańskiej w Kruszwicy rozpoczął się
Dla chcącego nic trudnego . Super . Co za radość u młodych piłkarzy Gopła kiedy zostali przedstawieni kibiciom przed meczem. Oprawa meczowa , atrakcjie dla dzieci oraz doroslych i oczywiscie sam mecz na 5+
Ty
21:22, 2025-06-07
MDP Wola Wapowska znów najlepsza!
Gratulacje dla całej drużyny i prowadzących tych druhów
Stefan L
18:57, 2025-06-07
REGION: Ich łupem padł miejski grill.
Zapewne jakiś pisuar bo oni mają to w genach.
fagot
17:50, 2025-06-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz