Maksymilian Kupiszewski uzyskał tytuł laureata konkursu "Kasper Historyczno- Wosowski" oraz finalisty konkursu "Kasper Matematyczny". Uzyskał także tytuł laureata i zdobył I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych.
[FOTORELACJA]3047[/FOTORELACJA]
Maksymilian do konkursów matematycznych został przygotowany przez p. Joannę Kowaczyk, a do konkursu historycznego przez p. Stellę Radwańską.
Anna Buzalska i Jakub Michalski zdobyli tytuły laureatów i II miejsce zespołowo w Wojewódzkim Interdyscyplinarnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym dla uczniów szkół podstawowych , indywidualnie zostali finalistami konkursu.
Uczniowie zostali przygotowani przez p. Joannę Kowalczyk i p. Jana Kowalskiego. Gratulujemy!
[ZT]24284[/ZT]
[ZT]24278[/ZT]
[ZT]24283[/ZT]
Lek znika z aptek. GIF ostrzega: natychmiast oddaj
Jak oddaj ? Oddać to ja mogę stolec albo mocz. Kasę niech zwrócą złodzieje skubane.
Nosacz
11:17, 2025-10-21
Hubertus w Kruszwicy. Myśliwi w kościele św. Teresy [ZD
Leczą swoje kompleksy zabijają zwierzęta, wmawiając wszystkim że im pomagają. Kościół katolicki jeszcze temu przyklaskuje. Myśliwi to ludzie niespełna rozumu, ponadto bandyci i półgłówki, w większości ludzie nadużywający alkoholu. Z dużą radością przyjmuję wiadomości że jeden pajac zastrzelił drugiego na polowaniu myląc go z dzikiem czy jakąś wiewiórką, ale niepotrzebnie giną przy tym nie winni ludzie oraz co najgorsze zwierzęta. Tych oprawców powinno się tępić i izolować, ewentualnie leczyć w zamkniętych zakładach psychiatrycznych.
Borsuk
08:53, 2025-10-21
Pożar w centrum Kruszwicy. Na Starym Rynku interweniowa
A komu to potrzebne ? A po co ?
Jan Berechło
08:45, 2025-10-21
Hubertus w Kruszwicy. Myśliwi w kościele św. Teresy [ZD
Mam odruch wymiotny na ich widok,żeby te dzbany cierpiały tak jak zwierzyna do której strzelają. A ten pseudo burmistrz z ramienia PiSu celebruje z nimi brawo.
Mieszkaniec
15:44, 2025-10-20