30 maja w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców. Tego dnia dzieci miały okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich.
Rada Rodziców podziękowała wszystkim, którzy wsparli organizację wydarzenia, w tym Bankowi Spółdzielczemu w Kruszwicy, firmom Chemirol, Ampol-Merol, sklepom Mrówka Kruszwica i Kom-Rol Kobylniki, a także Straży Pożarnej w Kruszwicy. W pomoc zaangażowały się również Kujawska Grupa Łucznicza Goplanie oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Bachorc i Gocanówka. Podziękowania skierowano również do rodziców oraz nauczycieli.
[ZT]42702[/ZT]
[ZT]42701[/ZT]
[ZT]42700[/ZT]
Dni Kruszwicy 2025: dodatkowy parking dla przyjezdnych
Panie gdzie po sionym
Mikołaj
19:48, 2025-06-27
Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w Szkole w Kobylni
Szkoła drzewna?
LAura
18:56, 2025-06-27
W regionie zamienili głosy kandydatów na Prezydenta. Są
Podczas poprzednich wyborów sprawdzili czy można tak oszukać i teraz powtórzyli. Proste. Nikt nie był tak pewny wygranej jak *** Prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.
Komentarz
17:07, 2025-06-27
Kto zasiał, kto zebrał? Radni Kruszwicy udzielili absol
Sobecki interesuje się pieniędzmi komunalki jakby kogoś z rodziny tam miał. Może zainteresuje się składowiskiem w Mątwach, które wkrótce może zostać zamknięte, a gdzie wtedy trafia śmieci z Kruszwicy? Przypisywanie dobrego wyniku nowej radzie, to typowy objaw wazeliniarstwa, tylko w jakim celu? Chcę tam zostać prezesem, bo rada pewnie wyleje zarząd który źle do tej pory zarządzał? Albo chce zebrać kolejne punkty u swojego idola Bogdanowicza chwaląc jego komitet partyjny we władzach spółki komunalnej? Panie Sobecki dobry wynik PK, to efekt drastycznych, prawie 50procentowych podwyżek opłat za wodę i ścieki. Masz pan marne pojęcie o biznesie. Masz pan wysokie kompetencje do wstąpienia do PiS.
17:01, 2025-06-27