Głównym organizatorem wydarzenia była sołtys Lachmirowic, Agata Zielińska, która przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich przygotowała bogaty program festynu. Wspólne działania mieszkańców oraz zaangażowanie wielu osób i instytucji pozwoliły stworzyć wydarzenie pełne dobrej energii i lokalnej integracji.
[FOTORELACJA]5505[/FOTORELACJA]
W organizację festynu włączyli się m.in. Janusz Mielcarek, Piotr Luber oraz Mariusz Starościak, który pomógł w przygotowaniu sceny. Wsparcia udzielili również Damian Szymański, Prywatna Szkoła Jazdy Tomasza Szymańskiego oraz firma Krukowiak – Fabryka Maszyn Rolniczych. Choć nie wszyscy mogli być obecni podczas wydarzenia, ich pomoc miała duże znaczenie w przygotowaniach.
Na uznanie zasługuje również ogromne zaangażowanie mieszkańców Lachmirowic, którzy chętnie pomagali zarówno przy organizacji, jak i podczas samego festynu.
[ZT]44038[/ZT]
[ZT]44031[/ZT]
[ZT]44030[/ZT]
Nielegalny zrzut odpadów na plaży w Tryszczynie
Odpady wyrzucił taki jeden krzykacz z okolicy hehehehehe. Ciekawe kogo oskarży tym razem ? Siebie ?
Stjopa
16:49, 2025-10-12
Internautka: Segregacja w praktyce. Przykład z jednego
Niestety sporo osób ma gdzieś segregację bo kto udowodni ze on nie segreguje?
Ola
09:02, 2025-10-12
Internautka: Segregacja w praktyce. Przykład z jednego
Dopóki kontenery nie będą w zamykanych wiatach nikt nie zagwarantuje że te i inne śmieci nie będą podrzucane. Wiele z takich właśnie odpadów jest podrzuconych przez osoby mające własne domki.
Al
21:52, 2025-10-11
Rolnik z Szadłowic zaprasza na samozbiór cebuli – apel
Co to za samozbiór z przyczepy. Pewno bimberek jeszcze dymi.
Zgred
09:11, 2025-10-11
3 0
Podobno była Agnieszka Chylińska 😀
2 0
Frekwencja 100%?
1 1
Nie. Kilku osób nie było...
2 0
A burmistrz był?!?
3 0
Mieszkańcy bloków mają ruminacje....