Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą o godzinie 13:00, po której nastąpił przemarsz z udziałem Nadgoplańskiej Orkiestry Dętej na teren festynu. Program artystyczny trwał od godziny 14:00 do 22:00. Na scenie wystąpili: Nadgoplańska Orkiestra Dęta, Julia Luber, Liwia Ryż, Maja Budzińska, duet Karol i Roma, zespół Niepubliczni oraz DJ Łukasz Sochowski.
Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje. Odbyła się loteria fantowa z nagrodami głównymi, takimi jak laptop, rower i smartwatch, których losowanie przeprowadzono o godzinie 18:00. Zaprezentowano album poświęcony historii parafii. Zorganizowano konkursy, pokazy motocykli Harley Davidson oraz mecz piłki nożnej. Wystąpił także zespół „Młodzież 700-lecia”.
[FOTORELACJA]5786[/FOTORELACJA]
Od godziny 15:00 do 22:00 w kościele trwała adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem duchownych i wiernych świeckich.
Dla uczestników przygotowano ofertę gastronomiczną obejmującą różnorodne dania i słodkości dostępne za symboliczną opłatą.
[FOTORELACJA]5782[/FOTORELACJA]
[ZT]45913[/ZT]
[ZT]45912[/ZT]
[ZT]45911[/ZT]
[ZT]45910[/ZT]
[WIDEO]1712[/WIDEO]
[ZT]45909[/ZT]
[NEKROLOG]38[/NEKROLOG]
[ZT]45907[/ZT]
[WIDEO]1682[/WIDEO]
[ZT]45901[/ZT]
Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich: Atmosfera zrobiła s
Kiedyś mężczyźni mieli takie zainteresowania jak sporty walki, polowania (także na ryby), motoryzacja, szachy itp. Teraz wstępują do klubów gospodyń? Dokąd zmierzamy?
Adolf
09:50, 2025-12-19
Mocne słowa pod adresem byłej dyrektor "Ziemowita": Hej
W tej sprawie za swoje za uszami ma Agnieszka jak i również Brejza.
Dudek
18:41, 2025-12-18
Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich: Atmosfera zrobiła s
To nie tylko w tym kole źle się dzieje. W Lachmirowicach podobnie, Pani "wielka"sołtys trzęsie całą wsią, co ona powie to święte... Pani Zielińska nie ma żadnych kompetencji ani wykształcenia (ukończyła tylko podstawówkę). Dramat
Gość
17:26, 2025-12-18
ReStylizacja – Upcycling. Kolejne warsztaty w Kruszwicy
Ewa jaka modelka 😉
Gość
17:19, 2025-12-18
0 0
Na scenie wystąpiły tez dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Polanowicach!!!
0 0
Ojej straszne :) robiły to dla siebie czy dla poklasku?
0 0
Skoro wypisane jest kto wystąpił to powinni być chyba wszyscy występujący a nie wybrani...
0 0
Taaaa zaraz wybrani ;) Info pewnie poszło z plakatu a wy sobie dodajecie ;) nakręcajcie się tak dalej.
0 0
Do Pani Liliany. Więcej pokory :) Na zdjęciach jesteście nie podkręcajcie się tam :)
0 0
Najważniejszy był Pan Jezus bo to był Festyn Parafialny a nie Festiwal w Opolu.