Zamknij

Na szkolnych warsztatach powstają domki dla zwierząt

KG 20:11, 24.09.2025 Aktualizacja: 18:35, 25.09.2025
Skomentuj

W Akademii Szkolnictwa AS w Inowrocławiu trwa wyjątkowa inicjatywa, która łączy naukę z troską o naszych czworonożnych przyjaciół.

 
W ramach szkolnych warsztatów uczniowie zaangażowali się w przygotowanie domków dla zwierząt, które posłużą jako schronienie w trudniejszych warunkach pogodowych. 

Akcja prowadzona jest wspólnie ze Zwierzolubami Inowrocław, organizacją działającą na rzecz zwierząt w regionie. Dzięki tej współpracy młodzież nie tylko zdobywa praktyczne umiejętności techniczne, ale również uczy się odpowiedzialności, empatii i wrażliwości na potrzeby zwierząt.

To świetny przykład tego, jak można połączyć edukację z działaniami społecznymi. Każdy domek to realna pomoc dla potrzebujących zwierząt, a jednocześnie okazja do rozwijania kreatywności i pracy zespołowej.

[ZT]45975[/ZT]

[ZT]45971[/ZT]

[ZT]45972[/ZT]

[ZT]45970[/ZT]

[ZT]45955[/ZT]

(KG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%