Betlejemskie Światło Pokoju, będące symbolem pokoju, nadziei i solidarności, tradycyjnie przekazywane jest w okresie przedświątecznym w wielu miejscowościach w Polsce i Europie. Spotkanie na kruszwickim Rynku było elementem tej corocznej inicjatywy.
[FOTORELACJA]6127[/FOTORELACJA]
[ZT]48282[/ZT]
[ZT]48281[/ZT]
Nowe warunki 800 plus? Ministra chce zmian
Wszelkie świadczenia tego typu powinny przysługiwać osobą, którzy świadczą pracę legalnie czyli w oparciu o umowę. Definitywnie trzeba zakończyć rozdawnictwo dla darmozjadów, nierobów i cwaniaków. Te patusy śmieją się z tych którzy się starają pracując bo nierobom poprzez taką nieudolną politykę po prostu nie opłaca się pracować. Tylko dej i dej bo się należy. Do roboty zapędzić tych gnojów zasranych. Wystarczy popatrzeć kto w Kruszwicy łazi do opieki i jeszcze wybrzydza. Nie jednokrotni jedzenie jest sprzedawane. Tak ciężko wyciągnąć z tego wnioski ?
Kornishon
16:51, 2025-12-15
Pomysł na klub muzyczny w okolicach Kruszwicy. Ma szans
A czemu nie ma informacji kto to ? Mógłbym pomóc ale nie wiem komu. Jakieś dziwne tajemnice i wygląda to na podejrzany projekt. Cóż nie to nie.
MC Pepe
16:14, 2025-12-15
Pomysł na klub muzyczny w okolicach Kruszwicy. Ma szans
Kiedyś dyskoteka w sobotę to był standard. Czasy się zmieniły, ale trzymam kciuki
Makato
10:36, 2025-12-15
Kiedy wzruszenie spotyka się z radością – jasełka i kie
Dziękujemy za piękne występy młodzieży oraz za ciepłe słowa podziękowania i uznania dla funkcjonowania szkoły, skierowane przez Radnego Tomasza Frejliszka.
Rodzic
21:42, 2025-12-14