Na początku spotkania uczniowie uzyskali informację o Międzynarodowym Dniu Języka Ojczystego, a następnie wspólnie ćwiczyli wymowę próbując swoich sił przy polskich „łamańcach językowych” oraz sprawdzili swoją znajomość przysłów polskich. Na koniec spotkania wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

Legalność zabudowy przy ul. Leśnej pod analizą. Będą ko
A jak jeszcze porówna się to do linii brzegowej z lat 90tych, to okaże się, że ogrodzenia i pomosty wykraczają Dalego poza ówczesny brzeg
23:04, 2026-02-10
Gigant od Facebooka i Instagrama w tarapatach
Dla nich się liczy ile reklam uda się ci wcisnąć a nie to czy ty masz dostęp, czy ktoś cie zhakował itd.
STOP fejsmordzie
20:57, 2026-02-10
Mamy za mało o jednego posła? Podział mandatów nie przy
Przenieść mandat zgodnie z liczbą ludności do okręgu bydgoskiego- ubędzie prawie na pewno jednego szkodnika w sejmie bo tamte strony to takie swoiste PiSowskie zagłębie w tym województwie a chyba wszystkim zależny by Polska się rozwijała a nie znów zaczęła upodabniać do Węgier czy Białorusi jak to było przez 8 ciemnych lat.
Dodam komentarz
20:51, 2026-02-10
Legalność zabudowy przy ul. Leśnej pod analizą. Będą ko
Podobno zgodnie z przepisami nadgoplańskiego parku jest zakaz budowy w 100 m od wody jak widać przepis martwy od lat 90
Bunio
19:19, 2026-02-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz