Wszystko po to, aby dzieci i młodzież uczyć, uświadamiać o zagrożeniach, by mogły się ich wystrzegać. Dlatego mł. asp. Mariola Witoń z kruszwickiego komisariatu równolegle ze spotkaniami z uczniami, prowadzi je również z rodzicami.
Policjanci widząc problem związany z korzystaniem z internetu, a dokładniej cyberprzemoc, starają się wskazać młodzieży dobry kierunek. Okazuje się, że nie wszyscy wiedzą o tym, że przemoc w internecie może mieć różne przejawy.
Za niektóre z nich osoba nieletnia może ponosić konsekwencje prawne. Świadomość o tym muszą mieć także rodzice, by wiedzieli, że to co robi ich dziecko w sieci trzeba nadzorować.

Mocne słowa pod adresem byłej dyrektor "Ziemowita": Hej
W tej sprawie za swoje za uszami ma Agnieszka jak i również Brejza.
Dudek
18:41, 2025-12-18
Członkowie Koła Gospodyń Wiejskich: Atmosfera zrobiła s
To nie tylko w tym kole źle się dzieje. W Lachmirowicach podobnie, Pani "wielka"sołtys trzęsie całą wsią, co ona powie to święte... Pani Zielińska nie ma żadnych kompetencji ani wykształcenia (ukończyła tylko podstawówkę). Dramat
Gość
17:26, 2025-12-18
ReStylizacja – Upcycling. Kolejne warsztaty w Kruszwicy
Ewa jaka modelka 😉
Gość
17:19, 2025-12-18
Mocne słowa pod adresem byłej dyrektor "Ziemowita": Hej
I bardzo dobrze napisane! Niech przestanie sie osmieszac i w koncu przeprosi wszystkie osoby pokrzywdzone. Tak jak powinien zachowac sie normalny czlowiek. Podkresle slowo NORMALNY.
Moj nick
16:00, 2025-12-18
0 0
Czy prawdą jest, że dzieci w klasach pierwszych rozsyłają sobie jakieś zdjęcia na telefony? Czy ktoś to może sprostować lub zaprzeczyć?
0 0
Dzieci rozsyłają sobie różne zdjęcia i rolą rodzica jest by kontrolować co robi dziecko.