Zamknij
13:10, 19.07.2022

Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz razem z Wójtem Rafałem Żurowskim odwiedził tereny inwestycji w gminie Rojewo. Zaznaczył, że może ona pochwalić się wspaniałymi przedsięwzięciami, które są i będą realizowane w najbliższych latach. Są to między innymi środki rządowe na rozbudowę sieci kanalizacyjnej czy budowę 10 km ścieżek rowerowych w ramach I edycji Polskiego Ładu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Festyn Rodzinny w Janowicach oficjalnie zainaugurował lato
zobacz fotorelację
Boże Ciało w Polanowicach - wspomnienie TvK Polanowice
zobacz fotorelację
Inauguracja sezonu wakacyjnego na kujawsko-pomorskich kąpieliskach
zobacz fotorelację
Ćwiczenia wojskowe
zobacz fotorelację
II edycja pikniku sportowego „Czas na ruch” w Sławsku Wielkim
zobacz fotorelację
Grecki Bóg wina opuścił Kruszwicę w nadziei na lepsze jutro [ZDJĘCIA]
zobacz fotorelację
Na Lipowej powitali wakacje cz. 2
zobacz fotorelację
Na Lipowej powitali wakacje!
zobacz fotorelację
Dzień dziecka w Skotnikach 2025
zobacz fotorelację
Dzień Dziecka i powitanie wakacji w Sukowach [FOTO]
zobacz fotorelację

komentarz(1)

szanuj sięszanuj się

0 0

Nawet Mikej przy byle kawałku drogi zniża się do uśmieszków przed reżimową tubą, chłopie- wyluzuj, bądź choć o grubość paznokcia ponad tą partyjną nędzą.

00:36, 20.07.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz