Zamknij
23:30, 02.04.2023

Misterium Męki Pańskiej. W Kruszwicy ukazano śmierć i zmartwychwstanie Jezusa [ZDJĘCIA]

W Kruszwicy ponownie odbyło się Misterium Męki Pańskiej. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią, mogliśmy znów przeżywać śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Tegoroczne hasło to słowa Jezusa, które skierował do Jana-Oto Matka Twoja. Poprzez tegoroczne
Misterium organizatorzy chcieli przedstawić obraz Maryi jako matki oraz podkreślić Jej rolę w życiu każdego chrześcijanina. 

Maryja jest Matką, która towarzyszy nam w naszych trudach, niepokojach i cierpieniach, a także Tą, która przypomina nam o miłości i trosce, jaką Bóg okazuje nam każdego dnia.

Za przygotowanie tegorocznego Misterium ponownie odpowiada studio produkcyjne ProArte na czele z Pawłem Lewartkowskim oraz Filipem Pawlakiem.

Organizatorem wydarzenia jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kruszwicy oraz Miasto i Gmina Kruszwica.

Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Miliony dla samorządów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
zobacz fotorelację
Siedem medali młodzików KS LZS Kruszwica w Bydgoszczy
zobacz fotorelację
Prezydent Karol Nawrocki odwiedzi Kłopot
zobacz fotorelację
Za nami rajd Promienisty Rajd Gęsi Gęgawy w Kruszwicy
zobacz fotorelację
Tak wyglądały Mistrzostwa na Smoczych Łodziach w Kruszwicy [ZDJĘCIA]
zobacz fotorelację
Nadgoplańskie WOPR Kruszwica wzięło udział mistrzostwach smoczych łodzi
zobacz fotorelację
Kobylniki. Warsztaty poetyckie w obiektywie Żanety Kowalskiej
zobacz fotorelację
Koncert UNU – Tribute to Perfect na Wzgórzu Zamkowym [FOTO, VIDEO]
zobacz fotorelację
W Gocanowie doszło do dachowania samochodu osobowego [ZDJĘCIA]
zobacz fotorelację
Za nami kolejne spotkania w ramach OLSP w Kruszwicy
zobacz fotorelację

komentarz (1)

KruszwiczankaKruszwiczanka

5 0

Mam nadzieję, że chłopak grający główną rolę się nie rozchorował. Ja do końca nie dotrwałam bo było bardzo zimno.

00:00, 03.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz