Życiorysy stuletnich bydgoszczan, Józefa Daleckiego i Edmunda Wojciechowskiego, mogłyby stanowić niebanalny i poruszający scenariusz do filmu o pasji, miłości i zaangażowaniu. Z Józefem Daleckim uhonorowanym złotym medalem Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis spotkał się wczoraj (26 marca) wicemarszałek Zbigniew Ostrowski. Edmunda Wojciechowskiego w jubileuszowych okolicznościach odwiedziła radna województwa Ewa Mes.
1 0
200 lat panie Edmundzie. Wspaniale Pan wygląda jak na przeżyte 100 lat. Małżonka również dobrze wygląda. Wszystkie dobrego dla was.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz