Zamknij
REKLAMA
11:47, 09.09.2022

To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. Polski Komitet Olimpijski i Klub Fair Play PKOL zapraszają szkoły w Polsce do aktywnego uczestnictwa i zorganizowania ,,Biegu Fair Play''.

Na ten apel odpowiedział już po raz drugi Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków i zorganizował taki bieg w Kruszwicy. W imprezie promowanej przez Polski Komitet Olimpijski wzięło udział prawie 100 osób z różnych środowisk lokalnych, m.in. wychowanki  MOW, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, uczniowie z Zespół Szkół Samorządowych nr 1 oraz z Zespołu Szkół im. Kazimierza Wielkiego.

Krótką, symboliczną trasę z metą pod legendarną Mysią Wieżą wszyscy pokonali z uśmiechem na twarzy, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, który wręczyła dyrektor MOW Ilona Dybicz.

Na koniec biegu Pan Ireneusz Śmigielski przybliżył wszystkim ideę biegu fair play. Nad organizacją wydarzenia czuwała także Pani Katarzyna Meler- Lewandowska, nauczyciel wychowania fizycznego. Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz