Zamknij

II edycja Biegu Fair Play PKOL za nami!

11.46, 09.09.2022 .

To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. Polski Komitet Olimpijski i Klub Fair Play PKOL zapraszają szkoły w Polsce do aktywnego uczestnictwa i zorganizowania ,,Biegu Fair Play''.

Na ten apel odpowiedział już po raz drugi Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Polskich Olimpijczyków i zorganizował taki bieg w Kruszwicy. W imprezie promowanej przez Polski Komitet Olimpijski wzięło udział prawie 100 osób z różnych środowisk lokalnych, m.in. wychowanki  MOW, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy, uczniowie z Zespół Szkół Samorządowych nr 1 oraz z Zespołu Szkół im. Kazimierza Wielkiego.

Krótką, symboliczną trasę z metą pod legendarną Mysią Wieżą wszyscy pokonali z uśmiechem na twarzy, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, który wręczyła dyrektor MOW Ilona Dybicz.

[FOTORELACJA]2675[/FOTORELACJA]

Na koniec biegu Pan Ireneusz Śmigielski przybliżył wszystkim ideę biegu fair play. Nad organizacją wydarzenia czuwała także Pani Katarzyna Meler- Lewandowska, nauczyciel wychowania fizycznego. Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski.

[ZT]21350[/ZT]

[ZT]21341[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%