Zamknij

Nowy służbowy pojazd w inowrocławskiej policji

20:32, 14.12.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Bezpieczeństwo to wspólna sprawa. Dlatego Powiat Inowrocławski kolejny już raz w tym roku wsparł finansowo policję. Dzięki partycypowaniu po połowie w kosztach, możliwy był zakup radiowozu nieoznakowanego marki Kia Ceed.

Dziś (14.12.) podczas uroczystego przekazania pojazdu służbowego w siedzibie inowrocławskich stróżów prawa, w spotkaniu wzięli udział: Pani Wiesława Pawłowska Starosta Inowrocławski, Szef miejscowej policji mł. insp. Karol Konopacki wraz ze swoim Pierwszym Zastępcą mł. insp. Maciejem Estkowskim i Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadkom. Sebastian Górski.

Kluczyki do nowego służbowego pojazdu Pani Starosta przekazała Komendantowi Powiatowemu Policji. Podkreśliła współdziałanie samorządu i policji w zakresie poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu inowrocławskiego. Komendant dziękując za taką formę pomocy zapewnił, że ten nieoznakowany radiowóz bardzo mocno uzupełnił tabor samochodowy i będzie służył inowrocławskim policjantom.

Samochód został zakupiony dzięki temu, że samorząd w połowie partycypował w jego kosztach. Pozostała część była po stronie policji.

[ZT]18485[/ZT]

[ALERT]1639510347647[/ALERT]

[ZT]18473[/ZT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%