Zamknij

Inowrocławskie policjantki o „Bezpiecznej drodze do szkoły”

13:00, 13.09.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Spotkanie z uczniami klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu było ważne, by przypomnieć dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego. Po pogadance i omówieniu zasad odbyła się praktyczna nauka pokonywania jezdni.

Dziś (13.09) uczniowie z SP 14 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z dwiema policjantkami. Działania odbyły się w ramach wrześniowych spotkań pod tytułem „Bezpieczna droga do szkoły”.

Uczniowie najpierw uczestniczyli w pogadance, która polegała na przypomnieniu zasad przekraczania jezdni, pokonywania pasów i reguł działania sygnalizatora świetlnego. Trzecioklasiści odświeżyli sobie wiadomości o tym dlaczego tak ważne jest rozglądanie się najpierw w lewą stronę oraz to, jak przekraczamy ulicę gdy pomaga nam sygnalizator.

[ALERT]1631530817738[/ALERT]

Poinstruowana przez policjantki cała klasa miała okazję ćwiczyć pokonywanie jedni po pasach, które znajdują się w pobliżu szkoły. Ponadto uczniowie utrzymali materiały edukacyjne, które pomogą im wykazać się wiedzą o ruchu drogowym w sposób plastyczny.

[ZT]17500[/ZT]

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%