Zamknij

Piknik Rodzinny z Volvo już w niedzielę w Inowrocławiu

08:35, 30.05.2019 | RI
REKLAMA
Skomentuj

Przypominamy, iż w najbliższy weekend Urszula zaśpiewa na Pikniku Rodzinnym z Volvo. Na placu przy ul. Molla i Błażka przygotowaliśmy wraz z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji mnóstwo atrakcji.

Zaczynamy od godz. 16.00. Dla sympatyków autobusów przygotowane zostały konkursy, w których będzie można wygrać gadżety firmy Volvo, m.in. modele autobusów oraz smycze.

Tego dnia przedstawiciele firmy VOLVO z chęcią opowiedzą o autobusach elektrycznych, a zwiedzający autobusy otrzymają okolicznościowe bilety. WiewiórINKA częstować będzie darmowymi krówkami, a dla najmłodszych będzie wata oraz kolorowe balony. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji zaprezentuje zelektryfikowane autobusy marki VOLVO.

W jednym z nich odbędzie się również wystawa – „MPK wczoraj i dziś”. Na Pikniku Rodzinnym rozdane zostaną także darmowe ramki rejestracyjne, promujące Miasto Inowrocław. Ciekawą atrakcją tego dnia będzie lot balonem na uwięzi. Bezpłatne wejściówki do wygrania są w konkursach internetowych, a także tych organizowanych podczas pikniku. Nie zabraknie kolorowych dmuchańców, gigantycznych baniek mydlanych, animacji z chustą, basenu z piłkami, warsztatów skręcania balonów i eurobungee. Wszystkie te atrakcje będą dla dzieci bezpłatne. Całe rodziny będą mogły spędzić czas podczas wspólnej gry w gigantyczne piłkarzyki.

Podczas pikniku nie zabraknie wspólnego grillowania, a dla milusińskich waty cukrowej i popcornu – bezpłatnie i bez limitu.  Będzie okazja także do zrobienia sobie zabawnych zdjęć całą rodziną w fotobudce. Na placu, w trakcie pikniku będzie okazja do wspólnych zdjęć z inowrocławską maskotką Wiewiórinką oraz postaciami z bajek – Minionkiem oraz Myszką Minnie.

Od godz. 18.00 mieszkańcy będą mogli posłuchać inowrocławskiego zespołu DeLuzers. Główną atrakcją przygotowaną dla inowrocławian podczas Pikniku Rodzinnego z VOLVO będzie wyjątkowy koncert gwiazdy. Na scenie o godz. 19.00 wystąpi Urszula z takimi hitami jak „Konik na biegunach”, „Dziś już wiem”, „Rysa w szkle”, czy „Dmuchawce, Latawce, Wiatr”. Po koncercie będzie możliwość wspólnych zdjęć  z gwiazdą i odebrania autografu.

Dla osób zmotoryzowanych tego dnia dostępny będzie parking przy Szkole Podstawowej nr 5. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym z Volvo. Świetna zabawa gwarantowana!

    

(RI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone