- W ubiegłym roku do pożarów byliśmy dysponowani 112 razy. Były to różnego rodzaju pożary m.in. pożary budynków gospodarczych i mieszkalnych, pożary sadz w przewodach kominowych, pożary trzcin, traw i stogów, pożary śmietników oraz samochodów - informuje OSP w Kruszwicy.
Najwięcej razy w ubiegłym roku wyjeżdżaliśmy do miejscowych zagrożeń – 155 razy. Spośród wszystkich miejscowych zagrożeń najwięcej było wyjazdów do wypadków/kolizji oraz do wiatrołomów.
Oprócz wyjazdów do działań ratowniczo gaśniczych braliśmy udział również w różnego rodzaju festynach i pokazach oraz zabezpieczeniach imprez plenerowych. Największą liczbę wyjazdów zanotowano w czerwcu (36).
200 osób bez Internetu w Kruszwicy.
Ten internet to już dawno nie działa Jak trzeba
Kolega
22:54, 2025-11-15
Burmistrz zaprasza na „otwartą rozmowę”. Pytania… najle
wtf ?
buba
22:52, 2025-11-15
„Live chat” z burmistrzem: Pytania także w trakcie tran
Jaki live chat ? Pytania do 18 listopada żeby odrzucić niewygodne a do innych móc się przygotować. To jest żałosne tak robiono w PRL-u.
FRDek
22:46, 2025-11-15
200 osób bez Internetu w Kruszwicy.
Chamstwo w czystej postaci. Pozamykać szkoły, odłączyć internet. Niech żyje miasto, wieś niech umiera...
Brak słów!
22:41, 2025-11-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz