Poszukiwania rozpoczęły się 27 marca na przystani przy ulicy Piwnej we Włocławku. Ratownicy przeszukiwali brzeg Wisły od Włocławka do Torunia. Wśród jednostek zadysponowano także ratowników z Kruszwicy.
Poszukiwania dotyczą pochodzącej z Aleksandrowa Kujawskiego Anny Michalskiej. Z informacji dotąd zebranych wynika, że kobieta dotarła do Włocławka autobusem. Następnie udała się na most. Potem zeszła w kierunku ulicy Płockiej. Nieopodal bloków ślad za kobietą się urwał.
Jak udało się nam dowiedzieć, jednostka Nadgoplańskiego WOPR Kruszwica powróciła już do swojej bazy. Do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionej. Niewykluczone, że poszukiwania będą wznawiane.
Rysopis kobiety:
[PORADA]
[POGODA]1616871012732[/POGODA]
[ZT]15456[/ZT]
[ZT]15459[/ZT]
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Kto poniesie koszty sądowe? Gmina czy pan radny? I tak sobie myślę, że będzie to najgorszy sezon radnych: pokrzyczeli, kasę wzięli i nic nie zrobili. No i jak się macie wyborcy?
Git parufka
00:41, 2025-07-10
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Pan Dariusz Zdziarski na burmistrza kruszwicy naprawdę nie pozwoli nigdy żeby szkoły lub inne inwestycje były zamykanie naprawdę szacunek dla niego bo to jest człowiek na którym można zawsze polegać .
Mieszkaniec gminy Kr
22:50, 2025-07-09
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Pan Dariusz Zdziarski szacunek dla ciebie masz dobre słowo i jestem za wszystkim walczysz o wszystko jak i o szkoły tak i o różne inwestycje naprawdę szacunek.
Mieszkaniec gminy Kr
22:47, 2025-07-09
Uchwała o sprzedaży działki dla PTTK znów na sesji. Fin
Pan Dariusz Zdziarski ma rację wielki szacunek dla niego. Niech każdy da opinię na temat czy jest potrzebny PTTK czy nie ale moim zdaniem jest bo jednak jest duże zaangażowanie rowerzystów i coś cię dzieje w kruszwicy naprawdę Pan Dariusz Zdziarski ma dobre słowo jak zawsze popieram go .
Mieszkaniec Kruszwic
22:45, 2025-07-09