Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego z Inowrocławia kilka dni temu (26.09.22) otrzymali z sądu nakaz doprowadzenia do aresztu 48-letniego mieszkańca miasta. Ten chciał uniknąć kary więzienia, jaką zasądził mu sąd w wymiarze 3 lat pozbawienia wolności.
Przypomnijmy: do przestępstwa, za które 48-latek został skazany doszło 23 grudnia ubiegłego roku około 22.00 na stacji paliw przy ul. Dworcowej w Inowrocławiu. Mężczyzna ubrany w czarną kurtkę i zamaskowany kominiarką wszedł do budynku, zagroził personelowi przedmiotem przypominającym broń i zażądał pieniędzy. Po zabraniu gotówki uciekł.
Policjanci prowadzili wówczas szeroko zakrojone działania, by ustalić i zatrzymać sprawcę napadu. Został rozpowszechniony także komunikat z wizerunkiem przestępcy, którego zarejestrował monitoring. Trzy dni później (26.12.21) dyżurny inowrocławskiej policji otrzymał informację, że w napad może być zamieszany jeden z mieszkańców Inowrocławia. Kryminalni namierzyli podejrzewanego i jeszcze tego samego dnia wieczorem wkroczyli do jego mieszkania, gdzie go zatrzymali. Zabezpieczone ślady pozwoliły na ustalenie, że 48-letni mieszkaniec Inowrocławia rzeczywiście ma związek z napadem.
Penetracja wytypowanego rejonu miasta skutkowała odnalezieniem broni, jaką podczas przestępstwa posłużył się sprawca. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie dowodów usłyszał zarzut rozboju. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie, a sąd, przychylając się, izolował go na trzy miesiące.
Wczoraj (29.09.22) patrol zrealizował sądowy nakaz. Gdy policjanci mieli pewność, że 48-latek jest w swoim mieszkaniu, wkroczyli tam i zatrzymali go. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie kary więzienia w wymiarze 3 lat.
[ALERT]1664589561287[/ALERT]
[ZT]21570[/ZT]
[ZT]21565[/ZT]
[ZT]21557[/ZT]
Sprawa wycinki drzew przy drodze Włostowo–Kruszwica roz
Trzeba to jasno powiedzieć. Drzewa to jest skutek a nie przyczyna. Przyczyną wypadków jest zły stan drogi
Jo jo
12:31, 2026-01-29
Sprawa wycinki drzew przy drodze Włostowo–Kruszwica roz
Proste zrobić listę kto jest za wycinką a kto przeciw, domyślam się że przeciwników wycinki będzie mniej. Tam już nie ma czego chronić,drzewa niech rosną ale w lesie a nie na drodze. Ile jeszcze osób zginie zanim te tępe głowy zrozumieją, może jak ktoś bliski zginie(oczywiście oby nie!!!)
Paweł
12:11, 2026-01-29
Niepokojące sygnały z terenów Rodzinnych Ogrodów Działk
Wczoraj na winiarni też policja była pytałam się pracowników którzy tam sprzątali to powiedzieli że ktoś powyrywał kłódki i też wszystko ukradł
Mjp
11:09, 2026-01-29
Sprawa wycinki drzew przy drodze Włostowo–Kruszwica roz
Dobrze że temat wypłynął, może w końcu ,,przyjedzie jakiś walec i wyrówna „
Makato
11:01, 2026-01-29
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz