Szkolenie odbyło się w 2 panelach: panel teoretyczny składał się z tematów dotyczących struktury lodu, wyposażenia ratownika oraz dyskusji. Panel poprowadził Jarosław Wiśniewski.
Realne postępowanie ratownicze z procedurami KPP oraz temat hipotermii zanurzeniowej, miejskiej oraz pourazowej przybliżył Maciej Banachowski.
Panel praktyczny objął indywidualne indywidualne wyjście z załamanego lodu za pomocą kolcu lodowych, symulowaną akcję ratowniczą z użyciem deski lodowej, sani lodowych, pasa ratowniczego, deski ortopedycznej oraz symulowaną akcję ratowniczą z użyciem systemy wodą-lód RSKTM.
W ćwiczeniach wzięły udział OSP w Kruszwicy, OSP Gniewkowo, OSP Rusinowo oraz OSP Kołodziejewo.
[FOTORELACJA_LISTA]2845[/FOTORELACJA_LISTA]
[ZT]22821[/ZT]
[ZT]22816[/ZT]
[ZT]22793[/ZT]
Internautka: Nadal jest tak gorąco?
a co twój licznik od wody się kręci jak woda na rynku leci ?
cfaniak
12:44, 2025-08-20
Patronat: IX Turniej Streetball w Kruszwicy
Super inicjatywa, a może w przyszłości rozgrywki na rynku?
Makato
11:46, 2025-08-20
Remont kruchty w kościele parafialnym św. Teresy od Dzi
Nawiedzania kościoła ? A... że niby sami nawiedzeni tam łażą i wszystko jasne.
Pospolita gnida
11:03, 2025-08-20
W 2026 roku przebudowa rynku i montaż fontanny w Kruszw
JPRD! Naprawdę ? Tak dobrze wyrzucać w błoto nasze pieniądze ? Kto chce fontany ? Nie lepiej posłuchać mieszkańców i dokonac kolejnych nasadzeń drzew, krzewów i szeroko pojętej zieleni na tej betonozie zwanej rynkiem ? Może lepiej w końcu tchnąć życie w to zapomniane miasto, stworzyć wraz z innymi gminami ścieżkę wokół jeziora Gopło - dwie trasy, jedna przez Prom druga właściwa przez most na kanale w Mielnicy Dużej. Ścieżkę do Inowrocławia, w stornę Bornisławia i Dobrego gdzie połączyłaby się z instniejącą infrastrukturą.
Niebieski
09:16, 2025-08-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz