Ważna informacja: Osoby, które przesyłają nam materiały zdjęciowe są wpisywane przez nas w specjalny program partnerski. Dlatego prosimy o podawanie swoich danych do kontaktu (np. mail) celem dalszego kontaktowania się z naszą redakcją. Program partnerski to m.in. możliwość skorzystania z nagród i voucherów dzięki współpracy z naszym portalem.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4159"}
::addons{"type":"alert"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
::news{"type":"see-also","item":"34414"}
::news{"type":"see-also","item":"34412"}
::news{"type":"see-also","item":"34411"}
Śmiertelny wypadek w Inowrocławiu. Potrącony został pie
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt 783903941
Dominikk
21:50, 2026-02-12
Władze gminy: Zniszczona konstrukcja przy Zamkowej chwa
A jaki to zabytek to zwykła rudera. W inowroclawiu rozbieraj zabytkowe kamienice i byly prywatne . A w kruszwicy nie można. Przecież to nawet nie kamienica .
Ala
11:09, 2026-02-12
Komisja pyta o miejsca parkingowe przy Centrum Kultury
Z tyłu domu kultury jest teren po myjni, prowadzi do niej chodnik z prawej strony budynku lub naokoło przez park. Można bez problemu dojechać Kasprowicza i Lipową. Widzę że jest na sprzedaż. Może warto się zainteresować, bo szkoda żeby poszła w obce ręce.
Pat
22:00, 2026-02-11
Komisja pyta o miejsca parkingowe przy Centrum Kultury
Odpiszą że pod Lidlem miejsca wpip🤠👍
Jakośtobydzie
20:24, 2026-02-11