Zamknij

18-latek z Kruszwicy odpowie za zniszczenie samochodu. Pod wpływem emocji kopał w auto

10:49, 19.03.2019 | KPP/Izabella Drobniecka
REKLAMA
Skomentuj

Kruszwiccy policjanci chwilę po zgłoszeniu zatrzymali sprawcę uszkodzenia pojazdu. Dla  rozładowania napięcia zniszczył on samochód powodując wgniecenia karoserii.

Za uszkodzenie mienia, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, odpowie 18-letni mieszkaniec Kruszwicy. Idąc nietrzeźwy ulicą przez miasto „zaatakował” zaparkowany pojazd marki Mazda.

Mężczyzna kopał w samochód, powodując wgniecenia karoserii. Sądził pewnie, że ujdzie mu ta chuliganka płazem. Tak się nie stało. Po sygnale na policję od osoby, która zauważyła incydent i podała rysopis wandala, policjanci szybko opatrolowali pobliski teren. Na jednej z ulic dostrzegli mężczyznę, który odpowiadał opisowi.

Działania funkcjonariuszy skutkowały ustaleniem, że to właśnie ten 18-letni mężczyzna odpowiedzialny jest za uszkodzenie pojazdu. Jak tłumaczył, musiał wyładować swoje emocje. Wkrótce usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu za to przestępstwo kara do 5 lat więzienia.

asp. szt. Izabella Drobniecka 

(KPP/Izabella Drobniecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Sonia Sonia

4 8

W młodzieży jest teraz tyle agresji, zawody miłosne, konflikty w domu z rówieśnikami, ale czy rozwiązaniem jest przekreślanie życia młodej osoby wyrokiem więzienia?! Kara robót i odpracowanie strat da do myślenia. Szkoda, żeby taki wybryk miał dzieciaka skierować na margines. 11:11, 19.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

14 4

Nikt mu życia nie przekreśla. Sam sobie to robi. Jeszcze więcej monopolowych niech otworzą, zeby więcej ludzi chlało i szerzyło agresję. A koleszka dzięki karze nauczy się szanować cudze mienie. Ja osobiście nie niszczę nikomu auta tylko dlatego, że mam zły dzień. Podobnie, jak nie chciałbym, żeby mi zniszczono cokolwiek. Z tego co wiem, to wystarczyło uderzyć się w pierś i właścicielowi zadośćuczynić. Wtedy nie byłoby sprawy. Ale skoro lepiej jest kombinować i ściemniać, to teraz trzeba odpowiadać przed wymiarem sprawiedliwości. Już nie przed właścicielem... 11:22, 19.03.2019


XX

6 0

Rowy kopac za miche ryzu , a nie do wiezienia i gnojka utrzymywac z naszych podatków
16:04, 19.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone