Zamknij

Są uzgodnienia dotyczące patrolowania terenów wodnych. Z mundurowymi współpracować będzie Nadgoplańskie WOPR i OSP

10:48, 19.06.2019 | P.B
REKLAMA
Skomentuj


Sezon letni w pełni, co oznacza wielu amatorów kąpieli. Dlatego policjanci i strażacy działają na wodach i terenach przywodnych, by zapobiegać utonięciom. 

Policjanci, zawodowi i ochotniczy strażacy oraz WOPR-owcy razem będą patrolować tereny akwenów na terenie powiatu inowrocławskiego. Wszystko po to, aby wypoczynek nad woda był bezpieczny, a wypoczywający wiedzieli, że niektóre miejsca są objęte zakazem kąpieli. 

Przedstawiciele policji i straży pożarnej spotkali się ostatnio w siedzibie PSP w Inowrocławiu. Tematem spotkania były działania, jakie prowadzą służby, celem zwiększenia bezpieczeństwa na wodach. 

[POGODA]1560934041453[/POGODA]


W ramach współpracy zaplanowane zostały wspólne patrole na akwenach i w ich obrębie. Ponadto omówiono również zakres prowadzonych działań profilaktycznych. Istotne jest, że w tym zakresie mundurowi będą współpracować, tak jak w ubiegłych latach, z Nadgoplańskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Kruszwicy oraz lokalnymi Ochotniczymi Strażami Pożarnymi. Podczas patroli wykorzystywany będzie m.in. sprzęt pływający, którym dysponują te służby.

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone