- Lato to szczególnie trudny okres gdy w większości banków krwi brakuje zapasów. Wszystkich chętnych podzielenia się tym bezcennym darem jakim jest krew serdecznie zapraszamy - informują organizatorzy.
Organizatorami akcji było: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy w partnerstwie z Klubem HDK PCK przy Z.T. Kruszwica s.a. i Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Czarnoziem Na Soli; patronatem honorowym akcji był Wojewoda Kujawsko – Pomorski.
Podczas akcji ogólnodostępne było stoisko informacyjne o możliwościach pozyskania unijnych środków finansowych prowadzone przez Stowarzyszenie Czarnoziem na Soli. Dla wszystkich oddających zapewnione zostały drobne niespodzianki.
Do godziny 14:00 z 18 zarejestrowanych krwiodawców, krew oddało 12 osób. Szczegółowe wyniki będą dostępne w późniejszym czasie.
[POGODA]1600006314818[/POGODA]
[ZT]13289[/ZT]
[ZT]13276[/ZT]
Ile na targi w Poznaniu, a ile na krówki? Zaglądamy do
Czepianie się widzę już o wszystko!. Wielki szacun że Pan Burmistrz z pracownikami wybrali się na targi aby promować naszą okolice ,a jest czym się chwalić.
Mieszkanka.pl
07:50, 2025-10-15
Ile na targi w Poznaniu, a ile na krówki? Zaglądamy do
Chcieliśta Mikołajka Wojewuckiego to mota hahahaha. Pisior to pisior, zreszta te od Chyżego Rója też nie lepsze.
Dzidziuś
06:55, 2025-10-15
Poszukiwany ukrywał się na strychu
Taaa namierzyli 🤣Donósł taki jeden życzliwy ot i tyle. 💩
Limko
06:19, 2025-10-15
Ile na targi w Poznaniu, a ile na krówki? Zaglądamy do
Ktoś dojeżdżal z Kruszwicy do Poznania ? No to faktycznie bylo taniej jak wzieli kilometrówki i delegacje !
Do kiedys tak było
20:42, 2025-10-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz