Zamknij
REKLAMA

Wojsko szuka ludzi do pracy. Może jesteś zainteresowany? [ANKIETA]

22:58, 03.12.2018 | P.B
REKLAMA
Skomentuj

Ministerstwo Obrony Narodowej "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej" prowadzi kampanię rekrutacyjną. Jej celem jest pokazaniem, że służba w wojsku to ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca.

Kampania "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej", przygotowana jest przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Realizują się je w tzw. "tygodniach rekrutacyjnych". Promocję prowadzą mobilne zespołu rekrutacyjne, złożone z żołnierzy lokalnych jednostek wojskowych i przedstawicieli Wojskowych Komend Uzupełnień lub Wojewódzkich Sztabów Wojskowych.

- Zespoły odwiedzają takie miejsca jak centra handlowe, ośrodki sportu, rynki miejskie czy centra rozrywki. Nawiązując bezpośrednie kontakty, z klientami i przechodniami,  żołnierze rozmawiają o służbie wojskowej, armii, miejscowej jednostce czy szkole wojskowej. Opowiadają o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Zainteresowanym wskazują dokąd powinni się zwrócić, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki. Zachęcają, wspierają i doradzają, co zrobić, by nie przegapić ciekawej szansy, a zarazem podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję o swojej przyszłości - informuje MON.

Celem prowadzonych działań jest to aby polska armia była liczniejsza. Głównym celem organizatorów kampanii jest zachęcenie młodych ludzi, by planując swoją przyszłość, wzięli pod uwagę możliwość bycia żołnierzem zawodowym. O potrzebach polskich sił zbrojnych mówi się wiele, warto jednak zwrócić też uwagę na korzyści, jakie niesie służba wojskowa: stałość i pewność zatrudnienia, możliwość zdobycia wysoko specjalistycznych kwalifikacji oraz atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego.

Czy praca w wojsku może być ciekawa?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Franek DolasFranek Dolas

8 1

I długo będą szukać chętnych. Co minister to lepszy gość. Jak nie psychiatra (Klich), to pacjent bez odpowiednich leków ( $w. Antoni pogromca mgły smoleńskiej) a teraz Super Mario bez wąsa. Dla przypomnienia pytam - gdzie nowe śmigłowce, gdzie 17 brygad ochotników z WOT-u, gdzie strzelnice w każdym powiecie gdzie nowe okręty, gdzie nowe karabiny ...... A tu jak zwykle, dać żołfakom 650 zł podwyżki to na jakiś czas cicho będą siedzieć. Ot i cała polityka PIS ???????????????? 23:35, 03.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WOJSKO POLSKIEWOJSKO POLSKIE

3 0

TO CAŁE WOJSKO, TO JEDEN WIELKI ABSURD...... CZAS SIĘ ZATRZYMAŁ !!! BYŁEM W WOJSKU 22 LATA TEMU I OD TAMTEGO CZASU NIEWIELE SIĘ ZMIENIŁO...BIDA, BIDA I RAZ JESZCZE BIDA...ŚMIGŁOWCE CZY TEŻ SU-22 HAHA, JUŻ DAWNO POWINNIŚMY SIĘ NIMI GOLIĆ.....SPRZĘT WARTY ŻYLETKI 12:49, 06.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ParagonParagon

0 4

Jesteś głąb czy zwykły pajac ? 03:50, 07.12.2018


Paragon? Paragon?

0 0

Uderz w stół a nożyce się odezwa hehehe...Pewnie siedziales gdzie na warcie pod śmieszny magazynem broni lub masz pełną przygód służbę...sądząc po godzinie, w której dodałeś komentarz pewnie wstałeś się wyszczac i przy okazji odczytales mój komentarz. Pewnie naruszył on Twoją chorą ideologię na temat obrony narodowej lub dał Tobie jasne światło na temat Twojej ukochanej jednostki wojskowej :-)
17:54, 07.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone