Zgodnie z zarządzeniem nr 138/25 zdającym mienie był Bogdan Hałasa - Sekretarz Gminy, a przejmującą Justyna Pankowska - inspektor ds. inwestycji i rozwoju gminy.
Do prac powołana została komisja inwentaryzacyjna w składzie: Justyna Molenda (przewodnicząca), Sylwia Gralak (członek) oraz Mikołaj Burdziński (członek).
Przypomnijmy kilka tygodni temu odbył się konkurs na stanowisko sekretarza. Nowym sekretarzem został Radomił Belt, który ma zastąpić na tym stanowisku Bogdana Hałasę.
[ZT]45465[/ZT]
[ZT]45461[/ZT]
[ZT]45462[/ZT]
[ZT]45460[/ZT]
Urzędnicy próbowali wejść na posesję rodziny radnego. I
Kto to nas tak straszy?
ja
14:15, 2025-11-08
Urzędnicy próbowali wejść na posesję rodziny radnego. I
Wszystkie komentarze mają zabezpieczone IP więc proszę uważać na słowa. Pozdrawiam
MK
11:44, 2025-11-08
Urzędnicy próbowali wejść na posesję rodziny radnego. I
Kruszwica przez wiele lat cieszyła się szacunkiem okolicznych miast i gmin, a teraz ... no coż przyszli cudotwórcy i mamy, co mamy: wojny, policja i przegrane sprawy w sądzie ! Ilu ludzi jeszcze skrzywdzi Mc buniu ? A gdzie ta cała reszta z plakatów wyborczych? Dostali się do władzy i już?
Zakłopotany
08:58, 2025-11-08
Urzędnicy próbowali wejść na posesję rodziny radnego. I
ciekawe z czyjego polecenia cała ta akcja była komu to przeszkadzało ze gruzem chciał sobie utwardzić swoje podwórko proponuję zająć się śmieciami z cmentarz w Polanowicach które miesiącami leża i nikomu jakoś to nie przeszkadza ciekawe do kogo należy ta działka?
mieszkaniec
08:30, 2025-11-08
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz