Zamknij
REKLAMA

Potrzebna pomoc dla 14-letniego Filipa z Kruszwicy. Trwa zbiórka na turnusy rehabilitacyjne dla chłopca

12:29, 15.05.2019 | redakcja
Skomentuj
REKLAMA


Na portalu zrzutka.pl prowadzona jest obecnie zbiórka dla 14-letniego Filipa, który od urodzenia choruje na stwardnienie guzowate, padaczkę lekooporną oraz wiele innych współistniejących chorób. Poniżej jego historia oraz link do zbiórki środków finansowych.

Jestem Filip mam 14 lat.Od urodzenia choruję na stwardnienie guzowate,padaczkę lekooporną oraz wiele innych współistniejących chorób.

Od 7 lat leczę się onkologicznie z powodu guza mózgu.Chemioterapia przynosi efekty guzy w głowie są stabilne. Jestem pod opieką wielu specjalistów. Wymagam intensywnej rehabilitacji i różnych terapii.Po każdym turnusie widać postępy,niedowład lewostronny jest mniejszy.

Hipoterapia,integracja sensoryczna oraz inne zajęcia zmniejszają spektrum autyzmu.Mój stan się poprawia dlatego chcę jechać na kolejne turnusy,które jeszcze bardziej poprawią moją kondycję.Mam zaplanowane w tym roku turnusy,które zapewnią mi wszystkie zalecane terapie i zabiegi, w ośrodku rehabilitacyjnym Neuron w Małym Gacnie gdzie pobyt 2 tyg wynosi ok 6000 zł,w ośrodku rehabilitacyjnym w Głazie koszt 2700 zł oraz w szpitalu rehabilitacyjnym-hematologicznym Orlik w Kudowie Zdrój, w którym moja mamusia musi zapłacić ok 2000 za swój pobyt,gdyż ja nie jestem na tyle sprawny by móc przebywać i rehabilitować się tam sam. Stąd nasza prośba o wsparcie nas w kontynuacji mojej rehabilitacji.

Filip

(redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz