Zamknij

Kelner

Nr oferty: StPr/24/0080Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień. Obsługa gości. Serwowanie potraw i napojów. Przygotowywanie stołów. Obsługa płatności.Utrzymywanie czystości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera - min. 3 miesiące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Hyla
      Numer telefonu: 523186720
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      sprzedaż towarów w sklepie ogólnospożywczym
      StPr/24/0811
      data rozpoczęcia pracy od 04.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      staż w salonie kosmetycznym Złoty Pazur
      StPr/24/0706
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      obsługa mieszalnika paszy
      StPr/24/0489
      data rozpoczęcia pracy od 28.02.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      StPr/24/0476
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024

      prace biurowe
      StPr/24/0445

      Obsługa klienta. Analiza potrzeb klienta. Doradzanie klientowi. Ekspozycja towarów.
      StPr/24/0064
      wynagrodzenie od od 4 250 PLN

      przepalanie złomu
      StPr/24/0345
      data rozpoczęcia pracy od 08.02.2024

      Przyjmowanie zamówień. Obsługa gości. Serwowanie potraw i napojów. Przygotowywanie stołów. Obsługa płatności.Utrzymywanie czystości.
      StPr/24/0080
      data rozpoczęcia pracy od 15.02.2024

      Stylizacja paznokci, brwi, rzęs. Wykonywanie makijażu okolicznościowego oraz drobne zabiegi kosmetyczne. Oczyszczanie twarzy.
      StPr/24/0315
      data rozpoczęcia pracy od 05.05.2024

      Kontrola przestrzegania przepisów ustawy z 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym oraz przepisów wydanych na jej podstawie. Warunki oraz obowiązki pracy - praca w terenie - patrolowanie powierzchniowych wód śródlądowych przy użyciu łodzi motorowej oraz terenów przywodnych przy wykorzystaniu samochodu oraz pieszo w systemie zmianowym równoważnym do 12 godz/dobę również w niedzielę i święta oraz w dni ustawowo wolne od pracy z zachowaniem norm kodeksu pracy - zlecone czynności biurowe - praca przy komputerze - dodatkowe pełnienie obowiązku kierowcy samochodu slużbowego, ster motorzysty łodzi motorowej oraz operatora dron -praca z bronią palną krótką i sygnałową orz środkami przymusu bezpośredniego, umowa na 12 m-cy, miejsce wykonywania pracy: teren siedziby.
      StPr/24/0281