Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
Świąteczny czas wiąże się z kupnem prezentów dla najbliższych. W ich przygotowanie wkładamy mnóstwo serca. Często nad przygotowaniem odpowiedniego podarunku spełniamy wiele godzin. Głowimy się, by trafić w gust, upodobania. Często też świąteczne prezenty kupujemy w pośpiechu. Bez planu, pomysłu. Nie przykładamy wagi do tego, co dajemy drugiej osobie. Obdarowywanie się upominkami na święta to niezwykle istotny element relacji międzyludzkich. Prezenty pokazują, że pamiętamy o obdarowanym, dobrze mu życzymy. Niektóre z nich są praktyczne, niektóre osobiste, inne mogą być zabawne, symboliczne. Sprawiamy tym samym obdarowanemu wiele radości. Wszystkie, dzięki Świętemu Mikołajowi, trafiają pod choinki. Niestety, czasem możemy również znaleźć tam prezenty... nietrafione. Ile razy było już tak, że z wielkimi nadziejami i szerokim uśmiechem odbieraliśmy pięknie zapakowaną paczkę, a w środku było tylko rozczarowanie. Czy w tym roku również?
Jeśli tak to nic straconego. Zastanawiasz się, co zrobić, aby uratować sytuację? Chcesz by tegoroczne święta dla całej twojej rodziny były niezapomniane? Z pomocą przychodzi strona Listymikolaja.pl by wywołać uśmiech na twojej twarzy i twoich najbliższych. Możesz jeszcze napisać list do Mikołaja, a on odpowie wprost ze swojego biura. Możesz także zamówić oryginalne wideo, w którym święty osobiście zwróci się do wybranej przez ciebie osoby.
To będzie prawdopodobnie najlepsza świąteczna niespodzianka!
Złożyliśmy skargę do Rady Miejskiej na działalność wład
Slabe zachowanie władz miasta. Pan wiceburmistrz pokazał klasę, tłumaczenie słabego wzroku nie przekona chyba nikogo. To nie jest argument, na słaby wzork sa okulary a nie zdjęcia telefonem. Mam nadzieję ze UM stanie na wysokości zadania I przeprosi redakcję oraz dziennikarza!
Hilary
21:12, 2025-10-28
Złożyliśmy skargę do Rady Miejskiej na działalność wład
po pierwsze panie Pilarski niech pan nosi okulary w pracy.Albo wymieni na lepsze.Co za wstyd, bo akurat pana obowiązkiem jest orientowanie się w podstawach prawa.Co to za kompromitacja urzędu i samego siebie.Dzięki Moja Kruszwica za informacje ,bo inaczej byśmy nic nie wiedzieli o tych patologicznych zachowaniach.Teraz czekamy na odpowiedż Mc burmistrza.
Rolnik
20:30, 2025-10-28
Złożyliśmy skargę do Rady Miejskiej na działalność wład
A podwyżkę dla McBurmistrza uchwalili?
19:51, 2025-10-28
Uchwała Mikołaja Bogdanowicza odłożona na półkę. Radni
Z zażenowaniem czytam kolejne pomysły Pana Burmistrza. Pół roku nowy dyrektor będzie przejmował obowiązki? To już niestety daje wyobrażenie, że chyba będzie to ktoś nieprzygotowany do pełnienia takiej roli. Normalnie w innych instytucjach wyłania się kierownictwo w konkursie, w którym wymogi odpowiadają wyzwaniom.
On
19:42, 2025-10-28