Zamknij

Prześcieradło nieprzemakalne na materac dla dzieci

09:31, 06.05.2022 | materiał partnera

Nieprzemakalne prześcieradło na materac to szybki i łatwy sposób na zabezpieczenie łóżka przed przeciekaniem i plamami. Wyglądem przypominają te zwykłe, więc po prostu umieszczasz je w standardowy sposób na materacu a stanowią dla niego dodatkową ochronę. Chłonne prześcieradła są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, tak więc z łatwością znajdziesz takie, które będzie dopasowane do Twojego rodzaju materaca. Nieprzemakalne prześcieradła są nie tylko wygodne, ale także łatwe do wymiany i stanowią naprawdę skuteczną ochronę przed niechcianymi nocnymi wypadkami.

Problem z nocnym moczeniem – rozwiązanie prześcieradło 100% nieprzemakalne

Moczenie nocne - zwane również nietrzymaniem moczu w nocy - to mimowolne oddawanie moczu podczas snu. Przemoczone prześcieradła i piżamy, zakłopotane dziecko – to znajoma scena w wielu domach. Ale nie rozpaczaj. Moczenie nocne nie jest oznaką złego treningu toaletowego. Często jest to po prostu normalna część rozwoju dziecka. Ogólnie rzecz biorąc, moczenie nocne przed 7 rokiem życia nie jest problemem. Aż 15% dzieci moczy łóżko do piątego roku życia. W tym wieku Twoje dziecko może nadal rozwijać kontrolę nad pęcherzem w nocy. Jeśli moczenie się nadal trwa, potraktuj problem z cierpliwością i zrozumieniem. Co więcej, aby zapewnić maksymalną ochronę materaca, warto w takim przypadku stosować prześcieradła, które go zabezpieczą przed tym niechcianym wypadkiem.

Prześcieradło nieprzemakalne to najlepszy sposób na zabezpieczenie łóżeczka Twojego malucha przed przykrym zapachem i plamami. Materac pozostanie suchy i czysty co zdecydowanie wydłuży jego żywotność a Tobie i dziecku zaoszczędzi dodatkowego niechcianego stresu.

Jakie są kluczowe zalety wodoodpornych prześcieradeł?

Nieprzemakalne prześcieradła na materac, choć wyglądem przypominają te zwykłe, mają wodoodporny podkład, który zapobiega przedostawaniu się przecieków do materaca Twojego malucha. Dodają dodatkową warstwę komfortu, a Ty możesz spokojnie odpocząć, nie martwiąc się o zniszczenie łóżeczka. Ich główną zaletą jest to, że w przeciwieństwie do nieporęcznych nakładek na łóżko są dyskretne, lekkie i bardzo łatwe w ściąganiu i zakładaniu, więc z łatwością w razie nagłego przecieku możesz je wrzucić do pralki. W przeszłości były znane ze swojego sztywnego materiału, jednak dzięki nowszej technologii i technikom obecnie są miękkie w dotyku i całkowicie oddychające, co zapewnia optymalny komfort. Dostępne są także w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki ogromnej gamie wzorów masz gwarancję, że znajdziesz prześcieradło odpowiednie dla siebie i swojego malucha.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%