Zamknij

Pożyczka na raty TAKTO Finanse wśród najtańszych na rynku

16:11, 19.12.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Z usług firm pożyczkowych korzysta coraz więcej Polaków. Rosnącą popularnością cieszą się przede wszystkim pożyczki ratalne, które stały się dużą konkurencją dla kredytów gotówkowych proponowanych przez banki. Warto jednak szukać dobrej pożyczki na raty. Do jednej z najtańszych należy między innymi oferta TAKTO Finanse.

Rynek firm pożyczkowych ciągle bardzo szybko rośnie. Szacuje się, że osiągnął już wartość około 5 mld zł i ma prawie milion klientów rocznie. Tylko w 2017 roku instytucjom tym przybyło 101,3 tys. nowych klientów. Z usług firm pożyczkowych często korzystają ludzie młodzi - 28% z nich ma nie więcej niż 30 lat. Te osoby już dawno odkryły, że również na rynku pozabankowym można znaleźć tanie pożyczki. Potwierdzają to rankingi branżowe.

Jedna z najtańszych to pożyczka ratalna TAKTO Finanse

Pożyczka ratalna to zobowiązanie, które można zaciągnąć przez internet w firmach pożyczkowych. To alternatywa dla podobnie funkcjonujących bankowych kredytów gotówkowych. Dużą zaletą takiej pożyczki jest możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na dogodne raty. Na rynku pozabankowym można znaleźć atrakcyjne oferty pożyczek ratalnych. Pokazuje to chociażby listopadowy ranking portalu Bankier.pl. Przeanalizowano tam oferty przy założeniu, że klient pożycza 15 000 zł na 36 rat. Jedną z najtańszych na rynku okazała się pożyczka ratalna TAKTO Finanse.

Pożyczając w TAKTO Finanse 15 000 zł na 36 rat, przy oprocentowaniu RRSO wynoszącym 58,74%, co miesiąc będziemy spłacać 785 zł. Zestawienie portalu Bankier.pl pokazuje, że to bardzo korzystna oferta. Okazało się, że wiele innych firm ma dużo wyższe oprocentowanie i wyższą ratę. Przy kwocie pożyczki 15 000 zł i okresie spłaty 36 rat w Loans 4 Players co miesiąc trzeba spłacać kwotę 901,13 zł. Jeszcze wyższa rata miesięczna czeka w przypadku pożyczki ratalnej w Duet Kasa lub Rapid Money. U tych pożyczkodawców comiesięczne zobowiązanie kształtuje się na poziomie 930,58 zł. Najdrożej, bo 966,06 zł miesięcznie, zapłacimy za pożyczkę ratalną na 15 000 zł w firmie Provident.

Pożyczka ratalna - szybkie i proste rozwiązanie

Pożyczka ratalna to proste rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebna jest szybko gotówka. Dzięki temu, że oferta jest dostępna przez internet, można zaciągnąć pożyczkę niemal w każdej chwili bez względu na to, gdzie klient się znajduje, a pieniądze jeszcze tego samego dnia docierają na konto pożyczkobiorcy. Wszystkie formalności można załatwić online, co zdecydowanie przyspiesza proces pożyczkowy. Oczywiście również firmy pożyczkowe sprawdzają zdolność kredytową klientów i ich historię kredytową, jednak w ocenianiu pożyczkobiorców nie są tak restrykcyjne, jak banki.

Przykład rankingu portalu Bankier.pl potwierdza, że pożyczki ratalne z niskim oprocentowaniem są dostępne na rynku pozabankowym przez internet. Warto zatem zwracać uwagę na takie zestawienia i szukać tak korzystnych ofert, jak pożyczka TAKTO Finanse. Wtedy mamy pewność, że pożyczyliśmy pieniądze tanio.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone