Zamknij

Będą rozmawiać o polskich sprawach w Kruszwicy

. 13:39, 06.02.2026 Aktualizacja: 13:39, 06.02.2026
1 Będą rozmawiać o polskich sprawach w Kruszwicy

W najbliższy weekend Konfederacja organizuje dwa spotkania otwarte dla mieszkańców, które są organizowane z cyklu Kawa z Konfederacją.

W grudniu odbyły się pierwsze w Pakości i Dąbrowie Biskupiej, a w sobotę 7 lutego działacze partii zapraszają do gminy Rojewo, spotkanie odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Liszkowie o godz. 17.00. Następnego dnia odbędzie się spotkanie w Kruszwicy w Klubie Popiel na Zagoplu, również o godz. 17.00.

Poruszone na nim będą sprawy nie tylko ogólnopolskie, ale również dotyczące lokalnych problemów. Podczas spotkanie, będzie można porozmawiać z radnym powiatowym Marcinem Wrońskim. Będzie to okazja do zgłoszenia problemów, które dotyczą funkcjonowania gmin i powiatu.

Zapraszamy do licznego przybycia i aktywnego uczestnictwa. Spotkania organizuje Ruch Narodowy Krzysztofa Bosaka. W następnych tygodniach odbędą się spotkania w kolejnych gminach powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego.

[ZT]49811[/ZT]

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

NieNie

1 0

Głosowanie na konfe to głosowanie na powrót pisu do władzy. Ja dziękuję.

17:08, 06.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%