Zamknij
REKLAMA

Na Mieszka i Folwarcznej trwa rozbudowa drogi gminnej. Jacek Zalesiak komentuje

15:40, 20.03.2020 | MK, FOT. Gmina Kruszwica
Skomentuj
REKLAMA

Jak podała dziś Gmina Kruszwica trwają prace związane z rozbudową dróg gminnych. O konieczności rozpoczęcia tam prac sporo mówiono zwłaszcza w minionej kadencji rady. 

Jak podała Gmina Kruszwica w pierwszej kolejności wykonana będzie sieć kanalizacji deszczowej, która odwodni rozbudowywane ulice i część Zagopla.

- Następnie zostanie przebudowana sieć kanalizacji sanitarnej i rozpoczną się roboty drogowe. Ostateczny termin wykonania robót przewiduje się na koniec lipca 2020 roku - poinformował Urząd Miejski.

O pracach na Mieszka sporo mówiono zwłaszcza w minionej kadencji radnych. Temat ulicy był podniesiony wielokrotnie zarówno na sesjach, jak i spotkaniach z mieszkańcami. Wątek ten przywołał radny powiatu inowrocławskiego Jacek Zalesiak.

- Adam Molenda. Dziękuje w imieniu Mieszkańców ulicy Mieszka. Wiemy, że bez Twojej samorządowej pracy ta ulica, tak szybko by nie postała. Szkoda, że wyborcy nie postawili w poprzednich wyborach samorządowych wystarczającej liczby krzyżyków przy Twoim nazwisku. Byłaby to gwarancja dobrze wykonanej pracy samorządowej - skomentował radny powiatu.

[ZT]11159[/ZT]

[ZT]11234[/ZT]

(MK, FOT. Gmina Kruszwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KruszwiczaninKruszwiczanin

0 0

To jakiś absurd! Część ul. Folwarcznej budowana dla potrzeb składowania prywatnego gruzu i sezonowo dla działkowców a na pozostalej części
Folwarcznej mieszkancy osiedla cały rok z błotem, kurzem i dziurami mają się wzmagać. Tak wyglada perspektywa rozbudowy miasta i trwonienie naszych pieniędzy. Kto ma władzę ten ma drogę! 🤣 12:24, 28.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz