Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Wybory: Sylwia Wiśniewska, Danuta Kwiecińska,Anna Graczyk i Maria Pańka sołtyskami

PB, źródło Gmina Kruszwica 17:20, 06.07.2024 Aktualizacja: 10:39, 26.10.2025
Skomentuj

Gmina Kruszwica zorganizowała kolejne spotkania sołeckie. Ich celem było wyłonienie sołtysów i rad sołeckich. Tym razem swoich przedstawicieli wybrały m.in. sołectwa Piaski, Piecki, Wola Wapowska i Wróble.

W Pieckach sołtysem została pani Sylwia Wiśniewska, a w skład rady sołeckiej weszli Waldemar Wypijewski, Piotr Rutkowski, Daniel Aleksander, Grzegorz Stanny, Adam Wiśniewski.

W Piaskach funkcję sołtysa powierzono pani Danucie Kwiecińskiej,a w skład rady sołeckiej weszli Katarzyna Iglewska, Natalia Jasinska, Dariusz Kwieciński, Agnieszka Mazurczak oraz Katarzyna Smokowska.

[FOTORELACJA]4121[/FOTORELACJA]

Gmina Kruszwica: W Woli Wapowskiej i Wroblach bez zmian.

W sołectwie Wróble sołtysem na kolejną kadencję ponownie została pani Anna Graczyk, a w Woli Wapowskiej – pani Maria Pańka.

W skład rady sołeckiej  Wola Wapowska weszli Beata Jasiecka, Elżbieta Osińska, Tomasz Sołtysiak, Henryka Stempień,  Beata Wiącek.

Natomiast skład rady sołeckiej Wróble prezentuje się następująco Irena Buczkowska, Anna Kanarek, Renata Majewska, Elżbieta Marek, Hubert Stasiak.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

[ZT]33906[/ZT]

[ZT]33903[/ZT]

[ZT]33901[/ZT]

(PB, źródło Gmina Kruszwica)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowy pomost pływający na Półwyspie Rzępowskim

Dlaczego to jest przyklejone do starego pomostu? Proszę o przestawienie w inne miejsce

Gustaw

15:04, 2025-12-16

Nowy pomost pływający na Półwyspie Rzępowskim

Że powstał to dobrze, ale oba te pomosty pasują do siebie jak świni kamizela :/

Gusta i guściki

11:38, 2025-12-16

Wsparcie dla OSP Kruszwica w ramach programu ochrony lu

Całkiem inteligentny komentarz Quo vadis, teraz czytelnik musi sam odszyfrować kto jest kto. Ale na pewno żaden z nich nie będzie św. Piotrem, który jak zrozumiał swój błąd to jednak wrócił do Rzymu. Mogę cię zapewnić, że jak ich stołki zaczną się chwiać to zmienią front, bo szacunek do siebie pieniędzy nie daje.

Petroniusz

11:04, 2025-12-16

Wsparcie dla OSP Kruszwica w ramach programu ochrony lu

Opowiem Wam jak ludzie się łajdaczą. Było sobie kilku ludzi. Tym ludziom coś nie pasowało. Chcieli kasy. No, że za małe wsparcie. Poszli do człowieka co nie było mu po drodze z obecnym stanem rzeczy. Chłop potraktował temat poważnie zaciągnął tych ludzi na spotkanie i zrobił dyskusje. No ale pech chciał, że dzień wcześniej, ktoś inny zrobił z tymi ludźmi spotkanie i obiecał to i owo. Oczywiście to bez znaczenia, że obiecał. Bo to nie jest problem. Ma możliwości więc korzysta. Najgorsze jest to, że ci ludzie przyszli na spotkanie ale zmienili front, udawali zbiorową amnezję i wyparli się człowieka, któremu się skarżyli. Tak właśnie łajdaczą się ludzie. Nie będę tutaj wskazywać co i jak ani żadnych szczegółów ani w ogóle wchodził to. Łajdaczanie się za korzyści ma swoją długę tradycję. Z tym, że nawet prostytutka ma do siebie więcej szacunku.

Quo vadis?

10:10, 2025-12-16

0%