Problem jest szczególnie dotkliwy dla osób z ograniczoną mobilnością. Na ulicy mieszka osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, dla której dojazd do domu jest wyjątkowo utrudniony. Internauci apelują o jak najszybsze podjęcie działań mających na celu poprawę warunków na ul. Nektarowej.
[FOTORELACJA]5000[/FOTORELACJA]
Jak informują mieszkańcy, prace przeprowadzone na tych drogach nie przyniosły oczekiwanych efektów. Ich zdaniem sytuacja jest zła.
– Przyjechała równiarka, walec i to tyle. Jest tragedia z przejazdem, zwłaszcza na zakręcie – relacjonuje jedna z mieszkanek.
Zapytanie w sprawie dalszych działań gminy skierowaliśmy dziś do Urzędu Miejskiego w Kruszwicy.
[ZT]40633[/ZT]
[ZT]40631[/ZT]
„Strasznie fajne wejście” – halloweenowe morsowanie w K
Super bawcie się tak dalej.......
Adam
19:57, 2025-11-02
Wystąpiliśmy o wyłączenie kancelarii w sprawie skargi n
Toruńska kancelaria jest niezła. Pozbawienie włodarza takiego wsparcia jest trafionym posunięciem.
Maryjanek
09:56, 2025-11-02
Na kruszwickim rynku trwa handel zniczami i kwiatami [F
Zakorkowali Kruszwicę od rana do wieczora. Swoją drogą ludzie to mają naciukane w tych łbach, sami się nakręcają i robią sobie wzajemnie problemy. Pamięć o zmarłych to nie wydawanie kasy na plastikowe badziewie i robienie tłoku w mieście, w marketach i na cmentarzach. Wczoraj to już można było *%#)!& dostać bo dzbany jeździły jak opętane przez szatana. Ludzie ogarnijcie się, bo to nikomu nie służy a już na pewno nie tym którzy odeszli. Najgorsze jest to że już zaczną błaznować w związku ze świętami bo już czas i trzeba do galerii kasiorę wydawać i żarcie kupować bo jak inaczej.
Lama
07:29, 2025-11-01
Co dzieje się z placem zabaw w Woli Wapowskiej?
Przecież gmina remontowała w zeszłym roku place zabaw w całej gminie. Dziwna sprawa...
Ty
07:01, 2025-11-01
2 1
Najważniejsza jest Działkowa, bo tam mimo że jest asfalt to ludziom chce się większych luksusów gdy jadą po pietruszkę. No chyba, że chodzi o tych 500 nabywców działek, które wytyczył prywatny przedsiębiorca?
0 0
Gmina Kruszwica ma obowiązek realizacji nawierzchni dróg miejskich, a nie ostatnio utworzonych
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz