Zamknij

Pierwszy sparing Gopła Kruszwica wygrany

08:44, 05.07.2020 mp Aktualizacja: 08:47, 05.07.2020
Skomentuj

Drużyna seniorów rozpoczęła mecze kontrolne przed nadchodzącym sezonem. Pierwsze spotkanie odbyło się w Inowrocławiu. Kruszwiczanie zmierzyli się z miejscową Notecią.

Do przerwy Gopło przegrywało 1:2. W drugiej połowie odrobiono jednak straty. Mecz zakończył się zwycięstwem kruszwickiej drużyny 3:4.

Bramki dla Noteci zdobył Krystian Piechocki (20'), Sebastian Badiński (28'), Daniel Wujkowski (66'). Bramki dla Gopła zdobyli natomiast Michał Kruszczyński (24',59') oraz Mateusz Kurtysiak (57') i Szymon Skalski (80').

Kolejnym przeciwnikiem Gopła będzie Zawisza Bydgoszcz (4.liga kujawsko-pomorskiego). Mecz rozpocznie się o 19:00 8 lipca na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy Gdańskiej 163 w Bydgoszczy.