Zamknij
REKLAMA

Rozarium a hortiterapia w MOW [ZDJĘCIA]

07:34, 30.06.2022 | .

Nadchodzi lipiec a z lipcem wakacje, dwa miesiące wypoczynku od natłoku szkolnych obowiązków właśnie się zaczęły. Uczniowie pożegnali szkolne mury, by oddać się letnim uciechom, a wychowanki kruszwickiego MOW–u udały się do swoich domów.

Dla części z dziewcząt były to ostatnie chwile spędzone w Kruszwicy, ponieważ zaczynają nową życiową przygodę, gdyż zakończyły swoją edukację w MOW-ie.

Jak co roku o tej porze rozarium przy placówce powiększyło się o kolejne rośliny, którymi podopieczne chciały podziękować pracownikom ośrodka, za rok wspólnej pracy. Dziewczęta zdecydowały się na posadzenie klasycznych i według nich najpiękniejszych czerwony róż rabatowych, które swoim zapachem otulają niemal cały teren przed głównym wejściem do budynku.

[FOTORELACJA]2584[/FOTORELACJA]

Ogród zyskał nowych „mieszkańców”, którzy już cieszą oko przechodniów a rozrastanie się, tej skromnej uczniowskiej inicjatywy cieszy nie tylko pedagogów, ale również wychowanki, które spędzają miłe chwile w otoczeniu róż. Organem prowadzącym ośrodek jest Powiat Inowrocławski.

[ZT]20648[/ZT]

[ZT]20641[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%