Zamknij

Na Poznańskiej utrudnienia związane z prowadzoną inwestycją potrwają do końca tygodnia

16:25, 24.05.2022 | .

Do naszej redakcji zwrócili się mieszkańcy zwracający uwagę na prowadzoną przy ulicy Poznańskiej w Kruszwicy inwestycję. Od kilku dni część chodnika została wyłączona z ruchu.

Mowa o fragmencie chodnika liczącego kilkanaście metrów, który został wyłączony i ogrodzony. Zwracając się do nas mieszkańcy zwrócili uwagę na utrudnienia z tym związane oraz zaniepokojeni dopytywali czy prowadzona inwestycja przewiduje likwidację chodnika w tym miejscu, ponieważ teren robót został ogrodzony.

Dzisiaj popołudniu udało się nam skontaktować z firmą, która prowadzi w tym miejsce swoje zadanie inwestycyjne. Jak przekonuje Janusz Szczepański, utrudnienia są chwilowe i powinny zakończyć się w ciągu najbliższych kilku dni. Na miejscu prowadzone prace objęły m.in. odwodnienie terenu. Na prywatnej inwestycji skorzystają zatem również mieszkańcy.

- Chodnik nadal należy do Gminy Kruszwica. Nic się w tym zakresie nie zmieniło. Zostanie w całości przywrócony i nadal będzie dostępny. Za utrudnienia przepraszamy - informuje firma.

[FOTORELACJA]2507[/FOTORELACJA]

[ZT]20221[/ZT]

[ZT]20219[/ZT]

[ZT]20214[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%