Zamknij

Regaty zaplanowane na koniec czerwca w Kruszwicy zostały odwołane

11:39, 19.05.2020 | AS
Skomentuj
REKLAMA

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich poinformował, że odwołane zostają Centralne Kontrolne Regaty Juniorów planowane na 27 i 28 czerwca.

- Jednocześnie informujemy, że ze względu na panującą sytuację związaną z ogłoszonym stanem epidemii na terytorium Polski, na chwilę obecną nie można stwierdzić kiedy nastąpią zmiany rozporządzenia Rady Ministrów umożliwiające organizację regat wioślarskich - informuje PZTW.

Od 18 maja  wprowadzany jest III etap "odmrażania sportu". Zakłada on otwarcie sal i hal sportowych oraz zwiększa limit osób korzystających z infrastruktury o charakterze otwartym.

- W przypadku wioślarstwa – na danej osadzie będzie mogło trenować tyle osób, ile wynosi dopuszczalna liczba (zgodna z dokumentacją konkretnej jednostki pływającej). Wciąż obowiązuje zachowanie dystansu społecznego oraz obowiązek zakrywania nosa i ust przebywających na przystaniach, torach itd - dodaje dalej PZTW.

W kolejnym IV etapie planowane jest m. in. umożliwienie organizacji imprez sportowych na otwartej przestrzeni do 50 osób, bez udziału publiczności. Przeprowadzenie regat wioślarskich będzie zatem możliwe dopiero na kolejnych etapach znoszenia ograniczeń.

[ZT]12008[/ZT]

[ZT]12007[/ZT]

(AS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz