Zamknij

Juniorzy z Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego wracali z regat w Kruszwicy. Drogie łodzie zniszczone

artykuł sponsorowany + 15:01, 02.06.2021 Aktualizacja: 15:38, 02.06.2021

Juniorzy Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego wracali z regat w Kruszwicy gdy ich samochód dostawczy zaliczył wypadek na autostradzie. 

Juniorzy z Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego brali w niedzielę udział w regatach w Kruszwicy. W drodze powrotnej około godziny 22 na autostradzie A2 doszło do zderzenia z busem.

- Bus wjechał w nasz transport sprzętu - w przyczepę zapakowaną najlepszymi łodziami wioślarskimi" - czytamy na stronie WTW.

O ile nikt z podróżujących nie ucierpiał, o tyme siła uderzenia była na tyle duża, że samochód dostawczy nadał się do kasacji. 

- Niestety w wyniku kolizji, straciliśmy to co dla klubu sportowego jest bardzo cenne, sprzęt. Na przyczepie wieźliśmy prawie wszystkie najlepsze łodzie wioślarskie naszego Klubu. W konsekwencji dwie najlepsze łodzie tzw "czwórki" nadają się tylko do kasacji, a "ósemka", której stan techniczny jest opłakany, oczekuje na ocenę możliwości przeprowadzenia ewentualnej naprawy. Pozostałych 5 łodzi ma bardzo poważne uszkodzenia i nie nadaje się do użytku, a koszt ich naprawy będzie się wiązał z dużymi nakładami finansowymi. - informuje klub.

Wioślarze uruchomili już zbiórkę na rzecz pomocy klubowi. Można ją wesprzeć poniżej. 
 

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

0%