Zamknij

Klasyka po bandzie w regionie: Oszałamiająca muzyka w takt melodii charyzmatycznego Waldemara Malickiego

11:24, 13.01.2020 | materiał sponsorowany

Już 14 marca w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu przy Placu Klasztornym 2 o godzinie 16:00 odbędzie się koncert w takt melodii charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

Muzyka

Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

Humor

Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością. Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
Czas trwania: 90 min
Bilety
dostępne w Kasie Kujawskiego Centrum Kultury a także na kulturairozrywka.pl
Kontakt ws. zamówień grupowych: tel. 77 441 05 33 e-mail [email protected]

Bilety :
- Kultura i Rozrywka
- Biletyna
- Kup Bilecik
- Ebilet
- Kasa Kujawskiego Centrum Kultury, ul. Jana Kilińskiego 16
Kontakt ws. zamówień grupowych:
? tel. 77 441 05 33

e-mail [email protected]

Kup bilet TUTAJ
 

 

(REKLAMA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop