16 czerwca wychowanki przystąpiły do egzaminu z języka polskiego, 17 czerwca z matematyki natomiast 18 czerwca z języka obcego. Był to język angielski oraz język rosyjski.
Każdego dnia, zgodnie z procedurami OKE przed godz : 9.00 w obecności reprezentanta uczniów odbierano zestawy egzaminacyjne z gabinetu Pani dyrektor. Po sprawdzeniu nienaruszalności testów uczennice wraz z zespołami nadzorującymi wędrowały do przyporządkowanych dla danej grupy sal.
Egzamin odbył się bez zakłóceń, zgodnie z obowiązującymi procedurami CKE. Uwzględniono również wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, pamiętając o podstawowych kwestiach takich jak: wytyczne dotyczące środków ochrony osobistej zdających, wytyczne dotyczące środków bezpieczeństwa związanych z organizacją przestrzeni, dotyczące możliwych modyfikacji w sposobie przeprowadzania egzaminów, jak również szczególnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo podczas egzaminu.
Egzamin odbył się w miłej atmosferze, dziewczęta zadowolone z uśmiechem na twarzy opuszczały sale egzaminacyjne.
[PORADA]
[ZT]12350[/ZT]
Postapokaliptyczna Kruszwica. Miasto w wizji przyszłośc
Może i na "luzie", ale...
Eh
00:33, 2026-02-02
Radny z zarzutami wobec przebiegu ewakuacji w UM. Co na
Chociaż jeden radny staje w obronie prawa w Gminie!
Marta
23:55, 2026-02-01
Radny z zarzutami wobec przebiegu ewakuacji w UM. Co na
Jak ma być na komisji to go nima,kase mu za to dają ,a on nie wi jak ma oddać? Normalnie, przesłać na konto z którego dostał i opisać, że sie mu nie należy. A co do ewakuacji,to niech sie nie pcho tam skąd trzeba spie.......lać według przepisu,a jak go ktoś poprosi o pomoc,to niech wtedy ich prowadzi do celu. Ale swoją drogą, to skąd ten Fryjliszek wszystko najlepiej wie w całej Kruszwicy?
Tomek agentem CBŚ?
19:24, 2026-02-01
Nowy radiowóz dla policjantów wydziału patrolowo-interw
Świetnie, że Policja będzie dysponować nowym pojazdem. Tylko jak Policja może być bezstronną instytucją jak pojazdy, a pewnie i inne rzeczy zakupuje lub dokłada środki finansowe do nich starosta, burmistrz, wójt czy inny organ samorządowy lub państwowy. Jak myślicie dlaczego tak jest. A no właśnie jest to forma możliwości późniejszego wpływu na Policję. Pomijam fakt, iż politycy bo prezydent miasta czy burmistrz, a i wojewoda opiniują fakt powołania komendanta jednostki Policji. Świetnie to zostało wymyślone. O akcie lenności świadczy choćby treść artykułu w zakresie podziękowań staroście. Pozdrawiam.
Kruk
18:35, 2026-02-01