Zamknij

Sukces rusinowskich ósmoklasistów  

17.01, 08.09.2022 .

Jednym z najważniejszych i niewątpliwie najbardziej emocjonującym punktem kalendarza szkolnego jest egzamin ósmoklasisty. To swoisty test nie tylko dla uczniów ale także nauczycieli i rodziców.

Wszyscy zainteresowani z ciekawością i lekkim podenerwowaniem oczekują najpierw na to, aby poznać treść zadań, a następnie uzyskane wyniki. Scenariusz niezmienny od lat. Choć od początku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Rusinowie utrzymują się w ścisłej czołówce placówek uzyskujących wysokie wyniki egzaminacyjne, w minionym  roku szkolnym, po raz kolejny, osiągnęli najwyższy wynik w  naszej gminie.

Zarówno język polski, matematyka jak i język angielski nie stanowiły dla nich problemu i znakomicie poradzili sobie z rozwiązaniem testów.

Najwyższe noty z poszczególnych przedmiotów uzyskali: język polski: Hubert Wieczorek, Zofia Kucharska, matematyka: Hubert Wieczorek, Zofia Kucharska, Łukasz Kotwica, język angielski: Zofia Kucharska, Łukasz Kotwica, Hubert Wieczorek, Adrian Tużnik.

- Gratulujemy uczniom oraz wspierającym ich rodzicom. Osiągnięte wyniki stanowią swoiste podsumowanie ośmioletniej pracy i przepustkę do pomyślnej przyszłości i kolejnych sukcesów - informuje placówka.

[ZT]21341[/ZT]

[ZT]21339[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%